Volné místo ve firmě NN Pojišťovna

Junior Consultant - Tábor

Lokalita Tábor
Zadavatel NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží, Služby, umění a kultura, Finanční poradce / poradkyně, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 60.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

V NN rozšiřujeme tým a hledáme nové kolegy/ně pro naši pobočku v TÁBOŘE. Jste komunikativní, pozitivní, máte obchodního ducha a chcete se rozvíjet? Pak hledáme právě VÁS.

PROČ PRACOVAT PRO NN FINANCE:

  • Náš odměňovací systém nemá strop (fix + provize)
  • V průběhu adaptace vás podpoříme fixní složkou až 150 000 Kč
  • Máme široké portfolio produktů
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pravidelně si užíváme společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky
  • Pokud jste tím správným člověkem, nezáleží na tom, kolik vám je let
  • V NN jsme parta, nejen kolegové z práce

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Pomáhat našim klientům v situacích, které život přináší a být spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění
  • Rozvíjet portfolio vlastních klientů
  • Péče o nové i stávající klienty
  • Domlouvání a realizace schůzek
  • Po zapracování vám kolegové z call centra pomohou navolávat schůzky

CO U NÁS VYUŽIJETE:

  • Maturitní vysvědčení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu se vzdělávat a něco dokázat

BENEFITY PRO VÁS:

  • Benefity zaměřené na výkonovou motivaci, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na firemní produkty, firemní akce a teambuldingy

Že nemáte předchozí zkušenosti? Nevadí. Důležitá je chuť do práce. Vše ostatní vás naučíme.

Nebojte se zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Rádi se s vámi setkáme osobně. Interview u nás není jako sezení u maturitní komise, ale příjemné povídání, kde vám vše důkladně vysvětlíme a rádi vás poznáme. Dejte nám o sobě vědět a domluvíme si setkání u dobré kávy.

  • Tábor
  • NN Pojišťovna
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 11. července
  • Tábor
    Benefity:
Zveřejněno: 18. září
  • Tábor
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
Zveřejněno: 31. ledna
  • Trutnov
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 25. května
  • Svitavy
  • Zdenka Šimková
  • 35 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 6. října
  • Český Brod
  • Hana Gärtnerová
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
Zveřejněno: 13. října

HOBRA - Školník s.r.o., XINTEX Czech, spol. s r. o., EVROPA realitní kancelář, ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., DOKTOR OPTIK Group s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Trenkwalder a.s., Robert Hejhal, YPSILON Prague s.r.o., Teufelberger spol. s r.o., Lucie Šejnohová, Leglife s.r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., AUTOSALON Tábor s.r.o., Markéta Thielová, INDIVIDUALITA s.r.o., Babamurat Ahmedov, Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860, RUMPOLD s.r.o., LI XIAN s.r.o., G - centrum Tábor, VSP DATA a.s., Správa města Sezimovo Ústí, CORNET cz s.r.o., František Kouba, QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o., MICROCOMP, spol. s r.o., Marcel Pecka, HK-DŘESTAV s.r.o., KART Steel, s.r.o., COMPAG VOTICE s.r.o., Zdeněk Rendl s.r.o., Jaroslav Kvapil, PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., Espiroflex Czech, s.r.o., Patthanan Kongkarian, AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o., Město Týn nad Vltavou, EXTECON s.r.o., RICHMONT - CZ a.s., Autoservis MH s.r.o., Šiman Bohdalín s.r.o., Všeobecný lékař Posázaví s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička obchodu, Referent / Referentka, Specialista / specialistka plánování, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Řidič / Řidička, Specialista / specialistka logistiky, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka nákupu, Brusič / Brusička, Obuvník / Obuvnice, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Masér / Masérka, Oční optik / optička, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Produktový manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Elektromechanik / Elektromechanička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Vedoucí skladu, Montér / Montérka

Celá ČR, Tábor, Sezimovo Ústí, Planá nad Lužnicí, Malšice, Opařany, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Skalice, okres Tábor, Milevsko, Jesenice, okres Příbram, Votice, Pacov, Týn nad Vltavou, Bohdalín, Vrchotovy Janovice

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

AJ akce benefit benefity Bor flexibilní hledám IT kolegové mobil mobilní tarif mobilní tarify nové obchodní partner péče práce pracovní Tábor tarif tarify teambuilding výkon zkušenosti znalost centra finance finanční firemní mobilní obchod oblast Ostatní PC PR příjemné rok schůzky systém tým uživatel večírky zkušenost životní