Práce: Operátor výroby (ubytování ZDARMA)

lokalita: Celá ČR zadavatel: EUROPERSONAL&FABRIKA, a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáme šikovné operátory výroby pro společnost v Havlíčkově Brodu vyrábějící karosářské,podvozkové díly a výfukové systémy pro OA (svařovna, lisovna, lakovna).
  • Můžeme zaškolit a zaměstnat i úplné nováčky v oboru bez svářečského oprávnění!
  • Nástup ihned.

Nabízíme:

  • 17 000 – 23 000 Kč
  • ZDARMA ubytování nebo příspěvek 2000 Kč
  • Možnost využít výplaty zálohy po odpracování 1 týdne
  • HPP na dobu neurčitou
  • ZDARMA pracovní oděv
  • Příspěvek na stravu 45 Kč/den
  • Možnost stravování v závodní jídelně
  • Možnost výplaty na účet nebo hotově
  • Bezúročné mikropůjčky
  • Sociální program – soutěže a motivační programy pro zaměstnance, celodenní podpora koordinátora

Požadujeme:

  • Dobrý zdravotní stav
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Věk minimálně 18 let
  • Výpis z lékařské dokumentace

Můžete nás kontaktovat také na bezplatné lince +420 800 99 88 44

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 3. 1. 2017

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

18.000 – 19.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist