Hledáme Obchodního partnera / partnerku

Smluvní vztah práce na živnostenský list (osvč)
Lokalita Havlíčkův Brod
Firma PROFI CREDIT Czech, a.s.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 85.000 Kč

Co od Vás očekáváme:

Máte duši cílevědomého obchodníka s tahem na branku a citem pro oblast financi? V tom případě jste ten pravý člověk pro nás!

Co Vás čeká:

  • Denní komunikace s klienty
  • Administrativa kolem sepisování a vyřizování žádostí
  • Přísun kontaktů z centrály a zároveň budování vlastního klientského kmene
  • Nejedná se o finanční poradenství!

Nabízíme:

  • Samostatnou a zajímavou práci
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost práce z domova
  • Vysoké provize
  • Dobře prodejný produkt, stávající klientelu
  • Komplexní bezplatné školení a odborné vedení
  • Příspěvek 30.000,– Kč k výdělku po dobu adaptace
  • Získání certifikace ČNB zdarma
  • Nutné klišé závěrem: zázemí společnosti s 20letou tradicí a velmi atraktivní systém odměňování.

Požadujeme:

  • Maturitní zkouška a řidičský průkaz skupiny B jsou podmínkou
  • Ochotu pracovat na IČO
  • Čistý insolvenční a trestní rejstřík
  • Osobu zodpovědnou, energickou, s pozitivním myšlením a příjemným a reprezentativním vystupováním

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Dolní Město
  • F A D O M s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Humpolec
  • RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o.
Zveřejněno: 5. dubna
  • Humpolec
  • SPACE COM spol. s r.o.
  • 23 000 – 30 000 Kč
  • Slavíkov
  • Družstvo vlastníků půdy a majetku…
  • od 34 000 Kč
Zveřejněno: 11. března
  • Ledeč nad Sázavou
  • K + K mezinárodní doprava s.r.o.
  • od 24 100 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 19. dubna
  • Žďár nad Sázavou
  • SULOG s.r.o.
  • od 36 000 Kč
  • Kolibrik.net, s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • elmont-invest montáže s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Třemošnice
  • TPV group s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 28. února
  • Hlinsko, Chrudim
  • SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s…
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • České Budějovice
  • Milada NOVOTNÁ
  • 18 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 9. května
  • Praha
  • Stodůlky, Praha
  • EM&T Consulting s.r.o. v likvidaci
  • od 14 900 Kč
  • Vinohrady, Praha
  • Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
  • od 20 190 Kč
  • Brno
  • ZL company s.r.o.
  • 32 000 – 38 000 Kč
  • Náměšť nad Oslavou
  • VH MONT - STAV s.r.o.
  • 20 000 – 22 000 Kč
  • Milevsko
  • Karel Rymon
  • 20 000 – 30 000 Kč

AULO MJCZ s.r.o., LKQ CZ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, BASIC Česká republika, z.s., Bc. Roman Sobocik, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Město Chotěboř, SIMIX GROUP s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Randstad HR Solutions s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Delirest services s.r.o., 100% REWORK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., KARO - Leather Company s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ICE Industrial Services a.s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., Trenkwalder a.s., TextilEco a.s., P L E A S s.r.o., KomTeSa spol. s r.o., Starý a synové s.r.o., F A D O M s.r.o., Město Humpolec, RESTAURACE MOTOGRILL s.r.o., SPACE COM spol. s r.o., H-EKO spol. s r.o., Artspect, a.s., PRETOL s. r. o., SaZ s.r.o., Družstvo vlastníků půdy a majetku Slavíkov (ve zkratce: DVPM Slavíkov), Kraj Vysočina, Bytservis, spol. s r. o., SFORP s.r.o., VYZNAč, s.r.o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, K + K mezinárodní doprava s.r.o., Město Golčův Jeníkov, SULOG s.r.o., Kolibrik.net, s.r.o., Auto Rosecký s.r.o., elmont-invest montáže s.r.o., TPV group s.r.o., Město Hlinsko, SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o., Grey Hoof s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Analytik / analytička obchodu, Telefonní operátor / operátorka, Kurýr / Kurýrka, Řidič / Řidička, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Chůva dětí, Lektor / Lektorka, Dělník / Dělnice, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kouč / Koučka, Pedagogický asistent / asistentka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Kontrolor / Kontrolorka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Technik / technička výroby, Specialista / specialistka státní správy, Úředník / Úřednice, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obchodní zástupce / zástupkyně

Celá ČR, Havlíčkův Brod, Chotěboř, Humpolec, Jihlava, Jihlava, Jihlava, Boršov, Žďár nad Sázavou, Vysočina, Hlinsko, okres Chrudim, Dolní Město, Vystrkov, Sázava, okres Žďár nad Sázavou, Slavíkov, Ledeč nad Sázavou, Golčův Jeníkov, Třemošnice

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

administrativa AJ Bor certifikace cíle den domov flexibilní hledám ISO IT komunikace Most možnost náplň práce obchodní odměňování partner plat poradenství práce práce z domova pracovní příspěvek SOU společnost společnosti školení vedení vysoké zdarma získání zkouška žádost bezplatné cíl dar finanční kontakt myšlení náplň obchod obchodník oblast odbor odborné PR prodej příjemný případ řidič systém z domova