Administrativní pracovník – Choceň

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Choceň
Firma Job´s One s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do našeho týmu hledáme vhodného zaměstnance na pozici Koordinátor/ka pro město Choceň.

Požadujeme:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Samostatnost a flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Zkušenosti na obdobné pozici jsou výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Pokročilá znalost Microsoft Office
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabídka

  • Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Auto i pro soukromé účely
  • Firemní telefon, notebook

Pracovní náplň

  • Péče o klienty zaměstnavatele, komunikace s klienty zaměstnavatele
  • Kompletní péče přidělených klientů (zodpovědnost za stabilitu a růst pracovních pozic, manažerování pracovních změn, školení nových zaměstnanců)
  • Vyhledávání, zabezpečování a péče o zaměstnance
  • Registrace uchazečů, vedení databáze uchazečů
  • Kompletní péče o brigádníky, zpracování dokladů, vyhotovování smluv, řízení plánování počtu pracovníků a obsazenosti směn podle potřeb klienta
  • Zodpovědnost za správnost údajů a přípravu personálních podkladů