Hledáme lidem práci Manpower

Kontrola kvality - pracoviště Kolín Ovčáry

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zájem o zajímavé zaměstnání?

Baví Vás auta ?

Nabízíme pracovní pozici v Ovčárech - kontrola kvality.

Popis pozice:

Kontrola kvality přídavných zařízení - kabeláž, polepy, vybavení vozidla.

Řízení vozidla v areálu společnosti.

Profil kandidáta:

Požadujeme pouze řidičský průkaz skupiny B a ochotu učit se.

Nabízíme:

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a dobré platové ohodnocení.
22 500 Kč/měsíc, bonusy dle kvality práce 3 000 Kč/měsíc již od nástupu.
Příspěvky na stravování - stravenky.
Pracoviště v Kolíně Ovčáry.
Nástup dle domluvy.

  • Vrdy
  • GOLDBECK Prefabeton s.r.o.
  • 35 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 26. března
  • Český Brod
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Žáravice
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 30 000 – 36 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 25. března
  • Žáravice
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Rakousko
  • Diana Šmídová, Ondřej Severin
  • 1 700 – 2 000 €
Zveřejněno: 26. května
  • Staré Město, Praha
  • Martin Bronec

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jitka Poláková, Walther Flender s.r.o., Comac jobs s.r.o., FLEXIMA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, INDEX NOSLUŠ s.r.o., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Markmont, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Kuchař / Kuchařka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Sklář / Sklářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Strojník / strojnice, Chemik / Chemička, Chemický technik / technička, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka v chemii, Technolog / technoložka výroby, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Ovčáry, okres Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Třebestovice, Nymburk, Poříčany, Vrdy, Český Brod, Žáravice

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

AJ auta bonus bonusy hodnocení IT kandidát Kolín kvality měsíc náplň práce ohodnocení Ovčáry plat pozice práce pracoviště pracovní pracovní prostředí prostředí řízení společnost společnosti stravenky stravování zaměstnání areál kontrola náplň platové ohodnocení PR profi příjemné příjemné pracovní prostředí příspěvky řidič vybavení zájem