Hledáme lidem práci Manpower

Specialista plánování kvality

Lokalita Kopřivnice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste člověk, který si hravě poradí s nástrahami plánování dodavatelské kvality? Dokáže využívat kvalitativní nástroje a troufnete si zodpovídat za proces uvolňování dodávaných dílů do sériové výroby?

Do nového projektu zaměřeného na vývoj a výrobu sedadlových opěrek, hledáme kolegu či novou kolegyni na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ DODAVATELSKÉ KVALITY. Rádi bychom do týmu přivítali člověka, který má zkušenosti s dodavatelskou kvalitou v oblasti automotive (ideálně s kůží, textilem, výplněmi či dekorativními plasty), a který se bez problémů domluví anglicky.

Popis pozice:

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?
- spolupráce na výběru dodavatelů nových dílů
- úzká spolupráce s dodavateli v přípravné fázi projektu, definování požadované kvality, zpracování analýz proveditelnosti, přebírání připravených vzorků
- implementování vizuálních katalogů
- uvolňování dílů do výroby, definování rozsahu zkoušek pro proces uvolňování
- výběr vhodných nástrojů pro řešení problémů a hledání příčin chyb

Profil kandidáta:

Váš profil:
- máte VŠ vzdělání technického či strojírenského směru
- jste technicky silný člověk
- dokážete bez problému komunikovat s dodavateli v anglickém jazyce a vést s nimi jednání
- máte zkušenosti na obdobné pozici v automotive prostředí (zkušenost s produkty jako opěrky, sedáky, polstrování či interiéry jsou velkou výhodou)
- znáte metody a nástroje kvality (IATF 16949, SPC, APQP, PPAP aj.)

Nabízíme:

Nabízíme:
- atraktivní mzdové ohodnocení
– týden dovolené navíce
– bonusy/prémie
– příspěvek na dopravu
– dotované stravování
– firemní jesle, školku
– příspěvek na penzijní připojištění
– podpora vzdělávání
– a další…

V případě relokace nabízíme podporu v podobě relokačního příspěvku.

  • Suchdol nad Lužnicí
  • PEKÁRNA SUCHDOL v.o.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. dubna
  • Dačice
  • THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • ODĚVY PRAHA s.r.o.
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Ostrava
  • Pracanti s.r.o.
  • 16 000 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 26. května

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

AJ anglicky auto bonus bonusy den hledám hodnocení HR IT kandidát kvalita kvality metody náplň práce nástroje nová nové ohodnocení pec penzijní připojištění plán plánování podpora pojištění pozice práce pracovní prostředí připojištění příspěvek SOU specialist specialista spolupráce stravování týden týden dovolené navíc vhodný vzdělání vzdělávání vzor zkušenosti anglické díl dovolené firemní interiér jednání kov list lokace mzdové náplň nástroj navíc oblast oblasti PC penzijní PR pracovní náplň prémie problém proces profi projekt případ řešení řešení problémů stroj technické tým vizuál vizuální výběr výroby zkušenost