Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní manažer – práce formou home office

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do mezinárodní společnosti, která je lídrem v oblasti výroby a prodeje automatizovaných skladovacích systémů, hledáme obchodního manažera, který se postará o klientelu Zlínského, Jihočeského, Jihomoravského kraje a z Vysočiny.

Pokud chcete pracovat ve společnosti s velmi dobrým postavením na trhu, mít nadstandardní finanční ohodnocení a práce formou home office Vám vyhovuje, tak mi o sobě určitě dejte vědět!

Popis pozice:

Co bude náplní Vaší práce?

  • Zodpovědnost za svěřený region (Vysočina, Jihomoravský, Jihočeský a Zlínský kraj)
  • Komunikace a péče o svěřené zákazníky a akvizice nových
  • Zpracování technických a cenových nabídek
  • Příprava komplexních logistických řešení na míru (ve spolupráci s dalšími odděleními)
  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu
  • Účast na konferencích a výstavách
  • Práce s CRM systémem

Profil kandidáta:

Jak si Vás představujeme?

  • Máte praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky (podmínkou je technická sféra)
  • Jste zkušený v oblasti B2B prodeje (ideálně intra-logistika/automatizace)
  • Domluvíte se anglicky
  • Jste aktivním řidičem skupiny B a jste ochotný cestovat
  • Jste výborným řečníkem a umíte vyjednávat
  • Máte profesionální vystupování
  • Výhodou je vzdělání technického směru

Nabízíme:

Co můžeme nabídnout Vám?

  • Nadstandardní fixní ohodnocení v rozmezí 40 000,- až 60 000,- Kč + prémie
  • Flexibilní pracovní dobu – práci formou home office
  • Auto i pro soukromé účely
  • Telefon, počítač
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned na HPP

Zaujala Vás tato výzva? Tak na nic nečekejte a zašlete mi Váš strukturovaný životopis v českém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře nebo přímo na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář. Budu se těšit na váš kontakt!

  • Suchdol nad Lužnicí
  • PEKÁRNA SUCHDOL v.o.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. dubna
  • Dačice
  • THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Jindřichův Hradec
  • ODĚVY PRAHA s.r.o.
  • 19 000 – 20 000 Kč
  • NSE Solutions, s.r.o.
  • od 27 000 Kč
  • Ostrava
  • Pracanti s.r.o.
  • 16 000 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 26. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o ukončení dohody o provedení práce

AJ anglicky auto Bor CRM český e-mail flexibilní formulář hledám hodnocení home office HR IT kandidát komunikace kraj kurz kurzy manažer mezinárodní moravské moravský náplň práce NDA obchodní odpovědnost Office ohodnocení péče pojištění pozice práce pracovní připojištění příspěvek sklad SOU společnost společnosti stará strukturovaný životopis telefon vzdělání Zlín životopis automat automatizace české dar dovolené finanční jazyk jihočeské jihočeský kontakt kov logistik logistika náplň národní obchod oblast oblasti oddělení odpovědní penzijní počítač PR prémie prodej profi příležitost příprava region rok řešení řidič standard stav systém technická technické technický trh výroby zákazník životní