Volné místo ve firmě HOFMANN WIZARD s.r.o.

Provozní Chemik - Operátor (A1073)

Lokalita Liberec
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 27.000 – 33.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta s jedinečným zaměřením v oblasti pohonných hmot z obnovitelných zdrojů hledáme kolegu do výrobního procesu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Sledování a řízení technologického procesu
  • Obsluha pomocí řídícího systému z velína
  • Fyzická kontrola stavu technologie
  • Zápis předepsaných údajů a hodnot
  • Běžnou údržbu dle technologických předpisů
  • Proaktivní přístup k výrobě, vyvíjí aktivní činnost spolupráce

POŽADAVKY

  • SOU/SOŠ technického směru (chemická, strojní atd.) s maturitou
  • Znalost technologických linek a velínů v chemickém či potravinářském průmyslu výhodou
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)

NABÍZÍME

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Práci v moderním chemickém provozu
  • Profesní růst
  • 5 týdnů dovolené + 3 sick day
  • Zaměstnanecké výhody

PRACOVIŠTĚ V LIBERCI
NÁSTUP IHNED!!!