Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Elektrotechnik absolvent (30-38.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.000 – 38.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte elektro vzdělání a alespoň §5? Umíte číst v elektro dokumentaci, nebo máte chuť se to doučit? Nevadí Vám pracovat na směny?

Tak nám pošlete životopis a staňte se:

ELEKTROTECHNIK ABSOLVENT (30-35.000 KČ)

Náplň práce:

* Oprava a montáž strojů
* Preventivní údržba
* Zajištění výroby
* Dodržování zadaných postupů dle BOZP
* Kooperace s kolegy, vedení a předání příslušné agendy

Co od Vás očekáváme:

* Praxe na obdobní pozici výhodou
* Vyhlášku 50, min. §5
* Orientace ve výkresové dokumentaci
* Technické myšlení
* Platný jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
* Spolehlivost
* Ochota pracovat ve 3směnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zajímavé finanční ohodnocení
* Výkonnostní bonusy
* 2 dny volna navíc
* Příspěvky na stravování
* Příspěvky na životní pojištění
* Příspěvek na dojíždění
* Firemní akce

* Místo výkonu práce: Jihlava

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Parkoviště Parkoviště

  • Jihlava
  • KRONOSPAN OSB, spol. s r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 3. dubna
  • Jihlava
  • OPTOKON, a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Turnov
  • JISTU recruitment s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 9. dubna

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

absolvent AJ akce bonus bonusy BOZP den dění dodržování elektro elektrotechnik event hodnocení IT Jihlava místo náplň práce ohodnocení OZP plat pojištění postup práce praxe příspěvek směny stravování technik vedení výkon vzdělání životní pojištění životopis agendy daný dny dokument finanční firemní místo výkonu práce myšlení náplň navíc operace oprava PR předání příspěvky stroj technické údržba volna výkonnost výroby životní