Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ELEKTROTECHNIK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK (35-38.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Chomutov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektronik / Elektronička
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 38.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte SŠ vzdělání v oboru elektro? A vyhlášku č. 50/1978 Sb.? Pokud jste odpověděli ano, tak nám pošlete svůj životopis!

Moderní a dynamická společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

Náplň práce:

* Plnění zadaných úkolů
* Práce s technickou dokumentací
* Spolupráce s výrobním týmem
* Zodpovědnost za svěřené nářadí

Co od Vás očekáváme:

* ÚSO/SŠ vzdělání v elektro oboru
* Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
* Manuální zručnost
* Praxe na obdobné pozici výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

* Práce na zkrácený úvazek (DPP, DPČ)
* Bonusy/prémie
* Příspěvek na stravování
* Práci na 2 směny

* Nástup možný: IHNED
* Místo výkonu práce: Chomutov

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce Firemní akce
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

  • Chomutov
  • Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 24. dubna
  • Chomutov
  • FANAK s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 23. dubna
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 43 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Žatec, Louny
  • Malé Březno, Most
  • D.A.N. NAJMAN s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 29. března
  • Volevčice, Most
  • Sev.en Inntech a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Plzeň
  • OMSTAVBY s.r.o.
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Parkoviště
Zveřejněno: 11. května
  • Plzeň
  • IZOPOL DVOŘÁK, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Plzeň
  • Michal Pechman
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na vzdělávání

Intermont Opatrný zaměstnanecká s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., InfoTel, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., FANAK s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., ETu Projekt s.r.o., Thermoflex Europe a.s., D.A.N. NAJMAN s.r.o., KZ system s.r.o., Luboš Malina, REIMONT - ELEKTRO s.r.o., Sev.en Inntech a.s., KABEEX, s.r.o., Městské technické služby Bílina, příspěvková organizace, ESSV s. r. o., Elektroporcelán a.s., Pavel Tetřev

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Mechanik / Mechanička, Opravář / Opravářka, Energetik / Energetička, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Servisní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Metrolog, Technik / technička automatizace

Chomutov, Jirkov, Most, Žatec, okres Louny, Louny, Malé Březno, okres Most, Volevčice, okres Most, Litvínov, Bílina, Jeníkov, okres Teplice

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

bonus bonusy Bor DPČ DPP elektro elektrotechnik Chomutov místo náplň práce odpovědnost plnění práce praxe příspěvek směny společnost spolupráce stravování technik úvazek výkon vzdělání zkrácený úvazek Zruč životopis daný dokument místo výkonu práce náplň obor PR prémie tým úkol výrobní