Montér zahradních jezírek.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava
Firma TREGUERA s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

Co od Vás očekáváme:

Hledáme zručné a fyzicky zdatné posily. Nepožadujeme praxi v oboru, ani žádný výuční list, stačí chuť k práci, manuální zručnost a spolehlivost.

Náplň práce: práce s kamenem (stavba zídek, kaskád), montáži filtrací a jiné práce při stavbě a údržbě zahradních jezírek a zahrad. Pracovní doba: pondělí – pátek, 7 – 16h.

Nabízíme:

  • velmi dobré platové podmínky
  • zajímavou a různorodou práci
  • jakoukoliv formu spolupráce (HPP, ŽL, DPP…)

Požadujeme:

  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost, spolehlivost
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz sk.B
  • velkou výhodou je jsou zkušenosti v některé z těchto profesí: zedník, izolatér, instalatér, zahradník,

Vzhledem k fyzické náročnosti je nabízená práce vhodná pro muže.

Pokud máte o práci zájem, pošlete stručný životopis pouze na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář, nebo přes odpovědní formulář, ozveme se vám v nejbližší době.

  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Děčín
  • Soňa Bezděkovská
  • 11 000 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 14. února
  • Havířov
  • HECHT MOTORS s.r.o.
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Klatovy
  • DAPE servis s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 25. května
  • Mariánské Lázně
  • Zahradní a parková spol. s r.o.
  • 31 500 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 7. července
  • Žehušice
  • Konifery s.r.o.
  • od 17 900 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Modřice
  • AHL servisní s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 15. srpna
  • Klatovy
Zveřejněno: 7. června
  • Svitavy
  • Roman Kuzyk
  • od 18 900 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Cheb
  • od 31 500 Kč
Zveřejněno: 23. června
  • Frenštát pod Radhoštěm
  • Město Frenštát pod Radhoštěm
  • 21 800 – 29 520 Kč
Zveřejněno: 24. října
  • Plzeň
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. června
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 3. prosince
  • Františkovy Lázně
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Plzeň
  • Nučice, Praha-západ
  • OBEC NUČICE
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 20. prosince
Zveřejněno: 20. července
  • Vranov nad Dyjí
  • Seggiolla, a.s. v likvidaci
  • od 17 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. března
  • Žirovnice
  • DETAIL CZ s.r.o.
  • 20 000 – 23 000 Kč
  • Svitavy
  • Coleman S.I., a.s.
  • 19 000 – 23 000 Kč
  • Sokolov
  • DONEX PRAHA - CZ s.r.o.
  • Kopřivnice
  • FORTISSIMO, spol. s r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Plzeň
  • Denis Čišič
  • 23 000 – 24 000 Kč
  • Borovany, České Budějovice
  • Zemědělské obchodní družstvo Borovany
  • 110 Kč / hod

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Lead - Project Advices s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Ostrava, Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Jan Hefner

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

AJ Bor doba DPP e-mail formulář hledám HR instalatér náplň práce plat podmínky práce pracovní pracovní doba SOU spolupráce vhodná zedník zkušenosti Zruč životopis filtr list náplň obor odpovědní platové podmínky PR řidič stav zájem zkušenost