Práce: Koordinátor / ka v personální agentuře

lokalita: Pardubice zadavatel: SIMIX HR s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Baví Vás práce s lidmi?
Hledáme uchazeče na pracovní pozici
….KOORDINÁTOR/KA V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE….
Pracovní náplň: evidence docházky, vyřizování požadavků zaměstnanců, komunikace s mistry a zaměstnanci, příprava podkladů pro mzdy.

Požadujeme: minimální vzdělání – SOU, flexibilitu, mobilitu, komunikativnost, zodpovědnost, organizační schopnosti, samostatnost, kreativní přístup, uživatelská znalost PC, zkušenost práce s lidmi výhodou, řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.

Nabízíme: atraktivní systém odměňování, práci na HPP s dobou neurčitou, možnost kariérního růstu, seberealizaci, PC + telefon, možnost ubytování, nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail přes odpovědní formulář, nebo nás kontaktujte na tel.:727 977 980.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist