Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor výroby (m/ž) - až 32 tis.Kč/měsíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Strmilov
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Skladník / Skladnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 32.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáme člověka s potenciálem, který ocení uplatnění ve stabilním oboru nepodléhajícímu krizi. Jedná se o výrobu kovových uzávěrů nádob pro potravinářský průmysl. Budete součástí firmy s rodinnou atmosférou a lidským přístupem.

    Náplň práce:

    • dohled nad bezproblémovým chodem výrobního zařízení
    • drobné opravy a seřizování strojů
    • pravidelná údržba výrobního zařízení

    Co od Vás očekáváme:

    • skutečný zájem pracovat
    • spolehlivost
    • ochota pracovat ve směnném provozu

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • mzdu po zaučení  27 000 - 35 000 Kč dle typu pozice
    • bonusy za dobře odvedenou práci
    • 13. mzda
    • 25 dní dovolené
    • volnočasové poukázky v hodnotě 500 Kč
    • možnost profesního růstu
    • nadstandardní příplatky
    • dotované stravování - obědy od 22 Kč
    • fyzicky nenáročnou práci
    • jistotu stabilní firmy
    • rodinné prostředí a skvělé kolegy
    • nástup možný ihned

    • Jihlava
    • VECHRA Expres, spol. s r.o.
    • 55 000 – 65 000 Kč
    • Plný úvazek
    Zveřejněno: 22. dubna
    Nutně vás hledají
    • Jindřichův Hradec
    • FARLAST Services s.r.o.
    • 35 000 – 45 000 Kč
    • Vhodné pro cizince
      Benefity:
    • Finanční bonusy / prémie
    • Firemní akce
    • Vzdělávací kurzy
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na mobilní tarif
    • Závodní stravování
    • Občerstvení na pracovišti
    • Parkoviště
    • Dolní Cerekev
    • Vojtěch Javůrek
    • 20 000 – 35 000 Kč
      Benefity:
    • Sickdays
    • Příspěvek na dovolenou
    Zveřejněno: 23. dubna
    • České Budějovice
    • BV Spedice s.r.o.
    • 53 000 – 60 000 Kč
    • Vhodné pro absolventy
    Zveřejněno: 4. května

    Perfect Carpets s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., VECHRA Expres, spol. s r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., FARLAST Services s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TEKACABLE s.r.o., Vojtěch Javůrek, FIA ProTeam s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Skanska a.s., O.K. solution, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Exposure Group a.s., FLEXIMA s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, 100% REWORK s.r.o., Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina, SIMIX GROUP s.r.o., ReindeerOIL s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., OK Hydraulik s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., C.S.CARGO a.s., Trenkwalder a.s., KOMBI TRANS s.r.o., LAKUM - GALMA a.s., HOEKO - Automotive s.r.o., ProJobEU s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o.

    Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
    Disponent / disponentka dopravy, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Uklízeč / Uklízečka, Manažer / manažerka kvality, Produktový manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Výzkum a vývoj, Vedoucí servisu, Vedoucí skladu, Specialista / specialistka kvality, Elektronik / Elektronička

    Třebíč, Jihlava, Jindřichův Hradec, Dačice, Dolní Cerekev, Pelhřimov, Třeboň, Veselí nad Lužnicí, Brtnice, Hybrálec, Planá nad Lužnicí, Pávov, Jihlava, Přibyslavice, okres Třebíč, Luka nad Jihlavou, Humpolec, Jiřice, okres Pelhřimov, Moravské Budějovice, Tábor

    Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

    Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

    Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

    Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

    Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

    Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

    Trainee program – první práce pro absolventy

    Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

    Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

    Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

    Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

    Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

    Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

    AJ bonus bonusy Bor den hledám měsíc možnost mzda náplň práce NDA operátor plat pozice práce prostředí příplatky růst řízení Skuteč SOU stabilní stravování uplatnění volno dar dovolené firmy kov lidský náplň obor operátor výroby opravy potravinář PR problém profesní průmysl přístup součást standard stroj údržba výrobní výroby zájem