Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

POKLADNÍ - restaurace ARAMARK, Siemens - Frenštát p. R.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Frenštát pod Radhoštěm
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Tomáš Slezák, zobrazit tel. číslo

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

Neustále rosteme a rozšiřujeme tým o nové pozice!
Pojďte s námi hodit starosti s nejistým zaměstnáním za hlavu!

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. Sympatická dáma nebo příjemný muž za pokladnou je u nás v Aramarku stejně důležitá/ý, jako skvělé jídlo, které vaříme.

Náplň práce:

  • směny od PO – PÁ 6:00 – 14:30; 10:00 – 18:30 (možnost domluvy na směnách)
  • příjem hotovostních i bezhotovostních plateb od zákazníků, kteří se k nám přišli najíst
  • měl/a byste na starosti doplňování zboží ve vitrínách
  • postaráte se o to, aby vystavené zboží bylo hezky upravené
  • bude na vás, aby byla naše firemní restaurace hezky čistá pokud bude potřeba, tak pomáhat kolegům při výdeji jídel nebo na myčce nádobí, máme zde skvělý kolektiv a pomáháme si, jak nám čas dovolí

Co od Vás očekáváme:

  • pokud máte zkušenosti s prací na pokladně, máte plusové body
  • u nás jsme tým a hledáme kolegy, kteří májí týmového ducha

Co Vám můžeme nabídnout:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • možnost stát se Arakoučem – lídrem nováčků
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo výkonu práce: restaurace ARAMARK, s.r.o.
Siemens, s. r. o., Markova 952, 744 11 Frenštát pod Radhoštěm

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát