Práce: Asistent Stavby vedoucího (Jihlava)

lokalita: Jihlava zadavatel: COPRA luc s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

KUSPRACE, s.r.o. je zavedená stabilní společnost s téměř 10 letou tradicí a zaměřuje se na zákazníky ve stavebnictví. Nabízíme Vám šanci být součástí úspěšné společnosti a posunout svoji kariéru o stupínek výše.

Hledáme posilu do operativního týmu na pozici – Asistent vedoucího staveb.

Lokalita: Jihlava

Náplň práce:

  • Pokud Vás nebaví sedět celý den na jednom místě v kanceláři, tak tato nabídka může být to pravé pro Vás. Budete pravou rukou Vedoucího staveb a jedná se o různorodovou a flexibilní práci - kombinace back office a práce v terénu. Vaší hlavní náplní bude zajišťovat a organizovat práci na jednotlivých projektech – od navážení materiálu, přes kontrolu pracoviště, až po komunikaci se zákazníkem, správu a zasílání podkladů v rámci fakturace.

Požadujeme:

  • SŠ (technického směru výhodou)
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • spolehlivost, zodpovědnost, ochota pracovat
  • důraz na detail a pečlivost
  • flexibilitu
  • výhodou zkušenosti v oboru
  • vhodné jak pro zdravé lidi, tak i pro OZP
  • řidičský průkaz sk. B
  • čistý trestní rejstík

Nabízíme:

  • telefon
  • práci v přátelském kolektivu
  • práce na DPP (možnost dlouhodobé spolupráce a přechodu na HPP)
  • HM: 80–100 Kč (dle zkušeností kandidáta)
  • možnost kariérního růstu a získání spousty zkušeností

Předem děkujeme za Váš zájem.
KUSPRACE, s.r.o.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 26. 9. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

15.000 – 17.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist