Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Různé výrobní pozice, až 53.000 Kč/m,i 1 směna,bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 53.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chtěli byste pracovat v moderním klimatizovaném prostředí pro stabilního mezinárodního výrobce zdravotnických zařízení? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete si vydělat až 53 tis. Kč a mít spoustu dalších bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč na rok), výhodné tarify na volání pro Vás i členy rodiny, aj.? Pak nás určitě kontaktujte, hledáme šikovné pracovníky na různé pozice v rámci výroby! Možnost práce i na jednu směnu! Nástup u obou pozic je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání! A co by bylo Vaším úkolem? • Údržba vstřikovacích forem a výměny drobných náhradních dílů • Přestavba, konzervace a uložení, výměny forem za pomoci jeřábu, seřizování lisů • Základní údržba výrobních zařízení, spolupráce s pracovníky podpůrných týmů na opravách • kontrola dodržování QMS pravidel a dokumentace Místo výkonu práce: Benešov (výborná dopr. dostupnost od autobusu i vlaku) Nabízíme: - Motivující mzdu až 53.000 Kč dle praxe - Vánoční odměny - možnost práce i na jednu směnu dle praxe - Výhodné rodinné volání a tarify - Roční příspěvek formou Kafetérie - 30.000 Kč - Stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění - 5 týdnů dovolené - Zdarma občerstvení na pracovišti – káva, čaj, voda, sirup, dotované zmrzliny - Výborná dopravní dostupnost od autobusového i vlakového nádraží - Možnost kariérního růstu - Přátelský kolektiv - Čisté a klidné, klimatizované pracovní prostředí a další zajímavé benefity - Účast na firemních akcích (firemní pobyty, sportovní akce, vánoční večírky) Požadujeme: -U obou pozic: - Schopnost číst technickou dokumentaci

  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. dubna
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. dubna
  • Poniklá
  • Základní škola Poniklá, příspěvková…
  • 33 000 – 53 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Studijní volno
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 1. dubna
  • Brno
  • KOVOTERM elektromotory s.r.o.
Zveřejněno: 8. prosince
  • Zlín
  • Městské divadlo Zlín, příspěvková…
  • 16 000 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Hvězdlice
  • Domov Hvězda, příspěvková organizace
  • 26 730 – 39 410 Kč
  • Jihlava
  • Hudas transport s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • České Budějovice
  • SOLITAIRE, spol. s r.o.
  • 20 400 – 21 800 Kč

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

agenturní zaměstnávání AJ akce auto benefit benefity Benešov bonus bonusy Bor dodržování dokumentace hledám HR IT mezinárodní místo možnost náplň práce nové občerstvení odměny pojištění pozice práce pracovní pracovní prostředí pracovník praxe prostředí příspěvek růst řízení společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenky tarif tarify výkon zaměstnávání zdarma životní pojištění agent člen dar díl dokument dopravní dovolené firemní kariérní kolektiv kontakt kontrola kov místo výkonu práce možnost kariérního růstu na pracovišti náplň národní penzijní pomoc PR přátelský přestavba příspěvky roční rok schopnost směna stav technické tým údržba úkol večírky vydělat výměny výrobní výroby životní