Senior finanční účetní s AJ

Lokalita Český Krumlov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Marie Valentová, zobrazit tel. číslo

Na seniorní pozici hledáme Finanční účetní, který/á svou komplexní odbornost využije k vytvoření přímého financování pro řízení a kontrolu evropských podniků ve spolupráci s místními a mezinárodními společnostmi. Díky zajištění vysoce kvalitního dohledu a úplného souladu s globálními procesy se stanete významnou součástí společnosti, která pomáhá organizaci růst a zůstat na špici.

Popis pozice:

  • Poskytování účetních služeb tuzemskému závodu, mateřské firmě a sesterským společnostem v zahraničí
  • Generování měsíčních hlášení, zajištění hlášení DPH, Intrastatu a podobných hlášení pro všechny společnosti
  • Příprava měsíčních uzávěrek
  • Pomoc s evropskou konsolidací skupiny
  • Aktivní transformace procesů se zaměřením na štíhlé a automatizované finance
  • Účast na mezinárodních auditech a ad hoc analýzách

Profil kandidáta:

  • Min. 4 roky praxe v oboru účetnictví, nejlépe v mezinárodním a/nebo výrobním prostředí
  • Znalost účetních zásad, DPH a povědomí o mezinárodních účetních standardech (US-GAAP a/nebo IFRS)
  • Znalost MS Office (pokročilé znalosti MS Excel jsou výhodou)
  • Zkušenosti s EPR systémem
  • Orientace na detail, poskytování vysoké kvality
  • Schopnost pracovat samostatně v týmovém prostředí
  • Znalost angličtiny na úrovni B2
  • Ochota občasného cestování

Nabízíme:

  • Zázemí moderní společnosti mezinárodního formátu
  • Motivační mzdové ohodnocení + roční bonusy
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy, odborná školení
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Notebook, telefon
  • Možnost zkráceného úvazku

Máte zájem o tuto nabídku?