Hledáme lidem práci Manpower

KVALITÁŘ na 3 směny | automotive

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme šikovnou posilu na pozici TECHNIKA KVALITY do automotive závodu v Ostravě na 3 směnný provoz. Budete se podílej na vzniku nových produktů a kontrolovat jejich kvalitu. Těšte se agtraktivní mzdu a řadu benefitů, třeba příspěvek na stravné nebo dopravu. Kromě toho budete pracovat v příjemné a čistém pracovním prostředí a budete mít super partu kolegů.

Popis pozice:

  • provádění kontroly dle plánů kontrol
  • provádění záznamů o kontrolách
  • provádění vrtvených auditů
  • komunikace s operátory na linkách
  • podpora procesních inženýrů a inženýrů kvality při řešení procesních a kvalitativních problémů v proto výrobě
  • analýza šrotovaných komponentů a výrobků
  • práce na počítačí - drobný reporting

Profil kandidáta:

  • pracovní zkušenosti min. 2 roky v oblasti kvality (kontrolor kvality, technik kvality, nebo šikovný automechanik)
  • ochota pracovat na směnný provoz - ranní, odpolední, noční
  • samostatnost a pečlivost
  • znalost MS Office a práce na PC
  • ochota spolupracovat a učit se

Nabízíme:

  • atraktivní mzda + bonusy ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek do Cafeterie
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost kariérního postupu, vzdělávání
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • dobře dostupné i MHD

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Ostrava
  • Radim Glonek s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Intercontact TD s.r.o.
  • 27 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • PEGATRON Czech s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 12. dubna
  • Ostrava
  • Jiří Vaněk, s.r.o.
  • od 25 560 Kč
  • Ostrava
  • od 23 400 Kč
  • Ostrava
  • Ostrava
  • Dookan Technologies s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Jihlava
  • DOORNITE s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 19. dubna
  • Zahraničí
  • Re-sorting s.r.o.
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 16. prosince
  • Litvínov
  • SAPRIL s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
  • Kuřim
  • ZELTWANGER AMT s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Dačice
  • TEKACABLE s.r.o.
  • 22 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Boršov
  • KARO - Leather Company s.r.o.
  • 19 700 – 35 160 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Olomouc
  • MONTIX, a.s.
Zveřejněno: 8. února
  • Litvínov
  • T-FLEXIBLE s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Klatovy
  • EMP - Centauri, společnost s ručením…
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. srpna

Comac jobs s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., RIGHT INDICADA s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o., DeLu WORK s.r.o., Radim Glonek s.r.o., NIL Textile, s.r.o., HB group Facility s.r.o., VAE CONTROLS, s. r. o., V-NASS, a.s., Intercontact TD s.r.o., BaM real, s.r.o., FORCUT s.r.o., Jiří Vaněk, s.r.o., Hotel VP1, s.r.o., Stante sense, s.r.o., Stavební bytové družstvo Nová huť /zkratka SBD NH/, PEGATRON Czech s.r.o., SEVAL spol.s r.o., SPS metal s.r.o., Dookan Technologies s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality

Ostrava, Rychvald, Martinov, Ostrava, Bohumín, Orlová

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

analýza audit auto automechanik benefit bonus bonusy dění hledám HR inzerát inzeráty inženýr IT kandidát komunikace kontrolor kvalita kvality místa Most možnost mzda Office operátor pečlivost penzijní připojištění plán podpora pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek reporting samostatnost směny SOU společnost společnosti stravné technik uchazeč vyšší vzdělávání zkušenosti znalost cafeterie díl dovolené kariérní kontroly kov oblast oblasti PC penzijní počítač PR problém proces profi příjemné případ přístup report rok řešení technika volná pracovní místa závod záznam zkušenost