Inženýr kvality | 65 000 Kč + 13. mzda a 26 dní volna

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jihlava
Firma ProJobEU s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Management, Strojírenství a automobilový průmysl, Manažer / manažerka kvality
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 60.000 – 65.000 Kč

ProJobEU s.r.o.

Chcete být součástí firmy, která se řadí mezi moderní a dlouhodobě stabilní společnosti? Máte chuť se účastnit zajímavých projektů pro společnosti BMW, Mercedes nebo Škoda?

Pro našeho klienta hledáme novou posilu na pozici Inženýra kvality (m/ž). Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Aplikace preventivních nástrojů kvality od A do Z
  • Řešení procesu zákaznických reklamací a požadavků
  • Vzorkování nového projektu dle norem a požadavků zákazníka
  • Kontrola realizace kvalitativních požadavků na projekt, produkt a proces
  • Spolupráce na FMEA, 8D report, quality tools
  • Komunikace napříč odděleními

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ - technického směru (strojírenství)
  • Praxe na obdobné pozici 3 roky!
  • Znalost kvality a project manangementu - výhodou
  • Aktivní znalost AJ - úroveň B2
  • Znalost nástrojů řízení jakosti

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Fantastické finanční ohodnocení 65 000 Kč - dle zkušeností
  • 13. mzdu - a můžete vyrazit na skvělou dovolenou
  • 50 000 Kč - podpora při relokaci
  • 25 dní dovolené
  • 1 den zdravotní volno
  • Dotované závodní stravování - obědy za 30 Kč
  • Příspěvek na penzijní pojištění - 3,5% z hrubé mzdy
  • 1 500 Kč/měsíčně na pohonné hmoty
  • 1 500 Kč/měsíčně příspěvek na vitamíny
  • Cafeterie
  • Odborné vzdělávání
  • Pružná pracovní doba
  • Hlídání dětí externí formou
  • Přátelské a neformální prostředí

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Březnice, Příbram
  • RUBILIS, s.r.o.
  • 32 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 12. září
  • Běchovice, Praha
  • PragoBoard s.r.o.
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • České Budějovice
  • Budějovický Budvar, národní podnik,…
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Příspěvek na dovolenou
  • Klatovy
  • Rail clinic s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince

Česká spořitelna, a.s., AULO MJCZ s.r.o., Manuvia Job s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., O.K. solution, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ReindeerOIL s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ProJobEU s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., S.B.S. SECURITY s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, 100% REWORK s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Delirest services s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., SIMIX GROUP s.r.o., TeamPrevent-Santé, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., OK Hydraulik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Kraj Vysočina, Bytservis, spol. s r. o., Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina, OPTOKON, a.s., SFORP s.r.o., VYZNAč, s.r.o., Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Bankovní specialista / specialistka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách, Seřizovač / seřizovačka strojů, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Jihlava, Celá ČR, Hybrálec

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

AJ Bor den doba event hledám hlídání hodnocení HR inženýr IT komunikace kvalita kvality mzda mzdy náplň práce nové ohodnocení podpora pohonné hmoty pojištění práce pracovní praxe prostředí příspěvek reklama řízení SOU společnost společnosti spolupráce stabilní stravování volno vzdělávání vzor zdravotní znalost životopis aplikace cafeterie dovolené externí finanční firmy hmoty kontrola kov náplň nástroj odbor odborné oddělení penzijní penzijní pojištění pohon PR proces projekt pružná přátelské report rok součást stroj strojírenství technické volna zákazník závod zkušenost