Volné místo ve firmě LT trade s.r.o.

Obsluha CNC obráběcího centra frézař/soustružník až 45000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Stod
Firma LT trade s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Obsluha strojů, Zámečník / Zámečnice, Frézař / Frézařka, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 40.000 – 45.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

LT trade s.r.o.

Společnost LT trade s.r.o. je soukromá česká firma, založená v roce 2010.

Naše teoretické a praktické zkušenosti nám dovolují poskytnout to nejlepší řešení v oblasti CNC strojírenské výroby a obrábění kovů. Působíme ve vlastních výrobních i administrativních prostorech o celkové rozloze 19500 m2. Výrobní a skladové prostory nám umožňují nabídnout našim zákazníkům neustálou zásobu hutního materiálu.

Naše společnost LT trade s.r.o. je soukromá česká firma, založená v roce 2010. Zabýváme se zakázkovou strojírenskou výrobou a obráběním kovů. Naší snahou je stále zlepšování výrobního procesu od laserového zpracování, ohraňování, obrábění až po svařování. V rámci rozšíření výroby hledáme kolegu /kolegyni na pozici – Obsluha CNC obráběcího centra - frézař.

Vaše náplň práce:

  • obsluha CNC obráběcího centra (Haas)
  • seřízení stroje podle programu, korekce
  • produkce kusové a malosériové výroby
  • měření a kontrola dílů

Co od Vás očekáváme:

  • praxe na CNC obráběcích strojích
  • znalost řídícího systému Fanuc
  • orientace v technické dokumentaci
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • znalost práce s měřidly
  • práce ve dvousměnném provozu

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci ve stabilní české společnosti
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • nadstandardní platové podmínky dle praxe
  • výkonnostní prémie
  • stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč i za víkendové směny
  • docházkový bonus 2 100 kč
  • příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat z celoroční mzdy
  • plně hrazené přesčasy
  • firemní akce
  • hrazené školení a kurzy
  • vstupy na sportovní utkání
  • káva/nealko na pracovišti
  • doporučení nového kolegy 3000 kč

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Havlíčkův Brod
  • Kateřina Štrajtová
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. října

Schäfer - Menk s.r.o., DELA Company s.r.o., LT trade s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., Manuvia People CZ a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Sahm s.r.o., APEKO GROUP s.r.o., Jiří Marek, Trenkwalder a.s., SULCO Automotive Group, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Jiří Kuric, EXACT SYSTEMS CZECH REPUBLIC s.r.o., Rilancio s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Markmont, s.r.o., H&B Group s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., futurel s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Disponent / disponentka dopravy, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Konzultant / konzultantka IT, Programátor / Programátorka, Specialista / specialistka IT, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Dělník / Dělnice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Zkušební technik / technička, Obsluha strojů, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Plzeň, Nýřany, Stod, Chotěšov, okres Plzeň-jih, Holýšov, Přehýšov, Úherce, okres Plzeň-sever, Heřmanova Huť, Líně, Dobřany, okres Plzeň-jih, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Přeštice, Stříbro

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Ke svému starobnímu důchodu můžete pracovat na plný úvazek i na brigádě. Na co všechno máte nárok, si ukážeme v tomto článku. Připojíme i informace pro ty, kteří mají nárok na invalidní důchod. Po roce práce máte nárok na přepočítání a zvýšení svého starobního důchodu - ukážeme vám, jak na to.

akce bonus česká EU firma hlavní hledám HR IT kurz kurzy měření Most mzdy na dobu neurčitou náplň práce NDA nové odpovědnost paušál pečlivost plat podmínky práce pracovní pracovní poměr praxe přesčas přesčasy příspěvek řízení samostatnost směny SOU společnost společnosti sport stabilní stravenkový paušál svařování školení víkend výkon znalost centra české dar díl dokument dovolené firemní kontrola kov na dobu na pracovišti náplň obsluha platové podmínky poměr PR prémie proces program roční standard stroj systém technické v roce výkonnost výrobní výroby