Volné místo ve firmě Comac jobs s.r.o.

Hledáš práci? Máme pro tebe nabídku! mzda od 34 000!!!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Comac jobs s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 45.000 Kč

O nás

Comac jobs s.r.o.

Najděte si lepší práci v aktuální nabídce pracovních míst z celé České Republiky. Hlavními zásadami společnosti Comac Jobs, je kvalitní výběr zaměstnanců, intenzivní komunikace, a to jak s kandidáty, se zaměstnanci, tak s klienty, absolutní dodržování zákonů a podmínek přidělování zaměstnanců určených státem (srovnatelné mzdové podmínky apod.), a podpora zaměstnanců v pracovních či pracovněprávních záležitostech po celou dobu pracovního poměru.

O nás

Hledáte práci? Mám pro vás zajímavou nabídku.

Nástup do práce je možný IHNED.

Kontakt pro více informací:   zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

Firma v Mošnově zabývající se výrobou litých kol aktuálně hledá pozice:

Obsluha licího stroje – vhodné pro uchazeče se strojírenským vyučením (není nutné)

Obsluha CNC – obrobna  – praxe v oboru nebo vhodné pro uchazeče se strojírenským vyučením (není nutné)

Obsluha PDV (brusič) – obrobna – vhodé pro každého

Manipulant a výstupní kontrolor – lakovna – vhodné pro každého

Kontakt: zobrazit tel. číslo

Co od Vás očekáváme:

  • Ochota pracovat ve TŘÍSMĚNNÉM provozu (ranní/odpolední/noční)
  • Zodpovědnost
  • Fyzickou zdatnost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda 149Kč/hod + příplatky za směnnost
  • Prémie 20%
  • Docházkový bonus  2 500,-
  • Příspěvek na dopravu 2,40Kč/km (na cestu do práce i zpět)
  • Roční bonus až 8 000,-
  • Stravenkový paušál až 1250,-
  • 25 dní dovolené

V případě zájmu zašli životopis, nebo mne kontaktuj na tel. čísle: zobrazit tel. číslo

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Mladá Boleslav
  • TRAPPOLA s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 28. června
  • Kaplice
  • extrunet s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Litomyšl
  • ACARA PRAHA, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Trainee program
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zaměstnanecké akcie

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Idemia Czech s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Kurýr / Kurýrka, Mechanik / Mechanička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Obchodník / Obchodnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jsme lidé, máme rozdílné povahy, přístupy, způsob komunikace, zájmy a mnoho dalšího. Hranice mezi legrací a šikanou je často velmi tenká; co je pro jednoho zábava, může být pro jiného ponižující nebo nepříjemné. Z důvodu různosti vzniká prostředí, které nahrává šikaně. Povíme si, co to je šikana v práci, jaké jsou druhy šikany na pracovišti, jak se bránit, co dělat, když jste svědkem. Závěrem si řekneme, jak každý z nás může šikaně zabránit.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

AJ bonus Bor firma IT kontrolor mzda náplň práce odpovědnost paušál plat pozice práce praxe příplatky příspěvek stravenkový paušál uchazeč vhodné životopis dovolené kontakt kov náplň obor obsluha PR prémie případ roční stroj vyučení