Technik stavební mechanizace

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Mechanik / Mechanička, Automechanik / Automechanička, Zámečník / Zámečnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední prodejce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technik stavební mechanizace.

Náplň práce:

  • Celková koordinace servisu a oprav strojů od jejich příjmu až po výdej
  • Komunikace s klienty, kolegy z pobočky (mechanici, obchodníci), s dodavateli ND
  • Administrativa a práce se systémem (evidence údajů k zakázkám, objednávání ND, plánování oprav)
  • Pravidelná údržba a drobné opravy stavební techniky a stavebních strojů

Požadujeme:

  • Vyučení v technickém oboru
  • Zájem o techniku všeobecně
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost v řešení

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • Zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
  • Fajn partu kolegů
  • Férové finanční ohodnocení, podíl na zisku z oprav, prodaných strojů a půjčovny
  • Místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

  • Brno
  • IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Brno
  • Trenkwalder a.s.
  • 75 000 – 95 000 Kč
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dopravu
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • TUFÍR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Litomyšl
  • ACARA PRAHA, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Zaměstnanecké akcie
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 28. června
  • Mladá Boleslav
  • TRAPPOLA s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Závodní stravování

IFE-CR,a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Lead - Project Advices s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bernex Bimetall s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., CSK-IMK, s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Věra Pietrasová, Manuvia Bonjob s.r.o., MIKON TOOLS s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Advateq s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., stoba Precizní Technika s.r.o., RAVEN CZ a.s., ESB Rozvaděče, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Referent / Referentka, Balení zásilek, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Obchodní asistent / asistentka, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Strojník / Strojnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Revizní technik / technička, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog

Modřice, Brno

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Uzavřeli jste se zaměstnavatelem dohodu, kterou chcete ukončit? Povíme si vše o ukončení dohody o pracovní činnosti. Kdy můžete podat výpověď z dohody o pracovní činnosti, kdy můžete zaměstnavatele požádat o podepsání dohody o ukončení dohody o pracovní činnosti a kdy máte právo podat okamžité zrušení dohody o pracovní činnosti.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

administrativa AJ Bor Brno den evidence hledám hodnocení HR inzerát kandidát komunikace konzultant místo Most nabídka náplň práce nová obchodní odpovědnost ohodnocení plán plánování pobočky pohovor požadavky práce pracoviště pracovní Praha právo samostatnost SOU společnost společnosti spolupráce stabilní strukturovaný životopis technik telefon vhodné životopis české daný díl finanční kontakt koordinace kov náplň obchod obchodníci obor opravy osobní PR pracovní náplň prodej řešení servis stav stavební stroj systém technické techniky trh údaj údržba výše vyučení zájem