Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Skladník (m/ž) menší firma, bonusy ke mzdě navíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kopřivnice
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Skladník / Skladnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků
Min. vzdělání Základní

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Sháníte práci ve skladu v menší firmě? Nechcete být bezejmenný operátor, ale máte raději prostředí firmy, kde se všichni znají jménem? Máte zkušenosti s VZV? Tak právě pro vás máme skvělou nabídku!

Náplň práce:

- příjem materiálu, manipulace s materiálem a expedice výrobků
- nakládka a vykládka nákladních vozů
- práce v systému SAP
- práce se čtečkami a s čárovými kódy

co vám nabídneme

  • zaručené mzdové ohodnocení plus vysoké bonusy a odměny dle vašeho výkonu
  • mzdu vám vyplatíme řádně a včas
  • příspěvek na stravné ve formě paušálu 82,60 Kč za směnu, dáváme rovnou do mzdy- je na vás, co si za to pořídíte
  • svozová doprava ze směru Rožnov/Frenštát atd.

co od vás očekáváme

  • zkušenosti na pozici skladník
  • průkaz obsluhy VZV a ŘP skupiny B
  • uživatelskou znalost práce na počítači (MS Office)
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • flexibilitu, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování

  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. dubna
  • Kostelec nad Orlicí
  • TTV spedice spol. s r.o.
  • 23 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 29. srpna
  • Kotopeky
  • Radek Škvára, s.r.o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Hodonín
  • K.D. BROTHERS s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 1. srpna
  • Štěnovice
  • National Pen Czech s.r.o.
  • 32 000 – 35 000 Kč
  • Dobříš
  • KK T E C H N O I N G spol.s r.o.
  • 29 000 – 35 000 Kč
  • Rybníky, Příbram
  • ALUHUT a.s.
  • od 30 500 Kč

Comac jobs s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Erich Jaeger, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., AMES s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje, Česká pošta, s.p., BATZ CZECH, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Pragolematik s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., RenoServices, s.r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., Etimos Human s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., ZDAR, a.s., LKQ CZ s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Advantage Consulting, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., Granex Autodíly

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Obchodník / Obchodnice, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Tesař / Tesařka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Ředitel / ředitelka logistiky, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Pěstitel / Pěstitelka, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Policista / Policistka, Shift leader / Vedoucí směny

Nový Jičín, Kopřivnice, Sedlnice, Mošnov, Studénka, Frýdlant nad Ostravicí, Rožnov pod Radhoštěm, Jistebník, Frýdek-Místek, Lešná, okres Vsetín, Bravantice, Valašské Meziříčí, Mankovice, Klimkovice, Nošovice, Odry, Ostrava, Hranice, okres Přerov, Havířov

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ bonus bonusy firma Frenštát hodnocení inzerát IT mzdy nabídka nabídka práce náplň práce odměny odpověď odpovědnost Office ohodnocení operátor otázky paušál pečlivost plat práce prostředí příspěvek Rožnov řízení sklad stravné výkon vysoké zkušenosti znalost doprava firmy kontakt materiál mzdové náklad náplň navíc oprava počítač PR přístup systém uživatel výběr zkušenost