Obchodní zástupce (částečný úvazek)

České Budějovice
20.000 – 30.000 Kč
Zkrácený úvazek
Jazykové znalosti
Český jazyk (Pokročilý B2)
Minimální vzdělání
Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru
na dobu neurčitou

O nás

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku

Možná znáte pojišťovnu jako instituci, které víc než na lidech záleží na ročních obratech. U nás takhle nehrajeme. Pracovat v NN znamená stát se součástí společnosti, jejímž cílem je poskytovat finanční služby s lidským rozměrem. Na našich zaměstnancích nám záleží.

O nás

Začni kariéru ve světě financí. Staň se součástí stabilní společnosti NN Finance, s.r.o. a buď silným partnerem pro naše klienty.

V kanceláři v Českých Budějovicích doplňujeme tým a hledáme nové kolegy. Zajímají nás komunikativní a pozitivní lidi, kteří se chtějí dále rozvíjet, mají obchodního ducha, a je na ně spolehnutí.

NA CO SE MŮŽU TĚŠIT?

  • Hlavně na velkou svobodu – časovou i místní (svůj pracovní den si plánuješ sám/a, můžeš pracovat z domova i z kanceláře).
  • Možnost spolupráce i na zkrácený úvazek.
  • Náš odměňovací systém nemá strop.
  • Na široké portfolio produktů.
  • Vzdělávání šijeme každému na míru a je on-line
  •  Budeš mít podporu zkušeného manažera a kolegů, kteří tě vezmou do terénu, ať vidíš, jak to u nás chodí.

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE:

  • Pomáhat našim klientům v situacích, které život přináší a být spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění
  • Domlouvání a realizace odchodních schůzek
  • Práce je rozmanitá a je s ní spojena jak práce v terénu, tak i administravita
  • Pracujeme na on-line nástrojích, které ti usnadní život

CO U NÁS VYUŽIJEŠ:

  • Maturitní vysvědčení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu se vzdělávat a něco dokázat

Že nemáš předchozí zkušenost? Nevadí. Důležitá je chuť do práce. Vše ostatní tě naučíme.

Dejte nám o sobě vědět a domluvíme si setkání u dobré kávy.

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Benefity

  • Práce z domova

Podívejte se i na jiné nabídky s podobným nastavením:

ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | ADSESA Staff CONSULTING s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. srpna
Studio Miracle s.r.o. | Studio Miracle s.r.o. | České Budějovice České Budějovice
  • 21 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 26. srpna
OHP účetní kancelář s.r.o. | OHP účetní kancelář s.r.o. | Brno Brno
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 19. září
OHP účetní kancelář s.r.o. | OHP účetní kancelář s.r.o. | Brno Brno
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro rodiče
Zveřejněno: 8. června
Čáslavské fyzioterapeutické centrum s.r.o. | Čáslavské fyzioterapeutické… | Čáslav Čáslav
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
CPI Moravia Books s.r.o. | CPI Moravia Books s.r.o. | Pohořelice, Brno-venkov Pohořelice, Brno-venkov
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 16. července
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338 | Střední odborná škola a… | Hradec Králové Hradec Králové
  • 25 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. | STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. | Plzeň Plzeň
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. září
M B - S V I N G s.r.o. | M B - S V I N G s.r.o. | Malešice, Praha Malešice, Praha
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. září
Schachermayer, spol. s r.o. | Schachermayer, spol. s r.o. | Brno Brno
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
SKYCLEAN s.r.o. | SKYCLEAN s.r.o. | Teplice Teplice
  • 6 000 – 10 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 27. září
SANITINO s.r.o. | SANITINO s.r.o. | Litomyšl Litomyšl
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
CENTRA a.s. | CENTRA a.s. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 27. září
Tomáš Vaněček | Tomáš Vaněček | Drhovle Drhovle
  • 25 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné také pro absolventy
Zveřejněno: 27. září
CENTRA a.s. | CENTRA a.s. | Smíchov, Praha Smíchov, Praha
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
DISPONERO s.r.o. | DISPONERO s.r.o. | Liberec Liberec
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. září
SPEA s.r.o. | SPEA s.r.o. | Teplice Teplice
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné také pro cizince
Zveřejněno: 27. září

Seznam zobrazených firem s inzercí dle nastavené filtrace:
ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR, Advantage Consulting, s.r.o., Bouda Burgers s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o., Business Aggregator, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., A 11 s.r.o., AAA poptávka, s.r.o., B2Call s.r.o., LPP Czech Republic, s.r.o., OHLA ŽS, a.s., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., TOP Priority s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, SAFE LOGIC s.r.o., Tesco Stores ČR a.s., 4Life Direct Insurance Services s.r.o., odštěpný závod, ADSESA Staff CONSULTING s.r.o., Studio Miracle s.r.o., Partners Financial Services, a.s., Burger King, Globus ČR, v.o.s., STAVOKLIMA s.r.o., Manuvia Job s.r.o., TESCOMA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Pracovník / pracovnice správy pohledávek, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Mechanik / Mechanička, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Lékárník, Farmaceut / Lékárnice, Farmaceutka, Vedoucí týmu / Team leader, Svářeč / Svářečka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Finanční specialista / specialistka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii, Finanční účetní, Mzdový / mzdová účetní

Seznam lokalit v zobrazených inzerátech:
České Budějovice, Celá ČR, České Budějovice 6, České Budějovice, Hrdějovice, České Budějovice 2, České Budějovice, České Budějovice 3, České Budějovice, Homole

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Sdílené pracovní místo: Co to je a k čemu je to dobré?

Když se řekne "sdílené pracovní místo", možná si představíte dvě osoby, které se přetahují o jedno kancelářské křeslo. Ve skutečnosti jde o model, který se rychle stává populárním v mnoha firmách a může být skvělou volbou pro zaměstnavatele i zaměstnance. Pojďme si říct, co to je a jak sdílené pracovní místo mění pracovní trh.

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Horko pod kontrolou: kdy musí zaměstnavatel zpomalit a zařadit úlevy

Letní vlna veder přinesla na stavbách, ve skladech i v gastronomii hned několik hlášených kolapsů z přehřátí. Navzdory opakovaným varováním zůstává nejčastějším prohřeškem to, že firmy sice tuší riziko, ale povinné teplotní limity, bezpečnostní přestávky a pitný režim nehlídají systematicky. Portál JenPráce.cz proto připravil přehled, co zákon vyžaduje a na jakých místech podniky nejčastěji chybují.

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Malá firma nebo korporát: Jaký je mezi nimi rozdíl, a který bude sedět víc?

Hledáte novou práci a přemýšlíte, kam se vydat? Možnosti jsou dvě – komorní atmosféra menší firmy, nebo stabilita a struktura korporátu. Každé prostředí má svá specifika, a to, co jednomu vyhovuje, může být pro druhého noční můra. Pojďme se na to podívat zblízka a zjistit, která varianta je pro vás ta pravá!

Tykání na pracovišti

Tykání na pracovišti

Po vstupu zahraničních společností na český trh se rozmohl “nešvar” tykání v práci. Cílem je, aby se všichni zaměstnanci ve společnosti cítili rovnocenní, bez ohledu na to, na jaké pozici pracují. Pojďme se podívat na výhody a nevýhody tykání na pracovišti. Ukážeme vám také, kdo nabízí tykání v práci, a jak se zachovat, pokud si s kolegy zatím tykat nechcete.

zkušenost
Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

NETFLIX ZDARMA

Ohodnoťte práci a vyhrajte 4 měsíce předplatného zdarma

ZJISTIT VÍC