Administrativní pracovnice - OKAY VYŠKOV

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Vyškov
Firma Jiří Hanuš
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Mzda 25.000 – 30.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / PRODAVAČ – OKAY VYŠKOV

Hledáme dalšího příjemného a ENERGICKÉHO kolegu/kolegyni do našeho úspěšného týmu !

Nejúspěšnější společnost na trhu s elektrospotřebiči hledá pro svoji prodejnu ve Vyškově SCHOPNÉ a ambiciózní pracovníky na pozici:

Náplň práce:

  • markování zboží na pokladně
  • sjednávání splátkových smluv
  • administrativa spojená s chodem prodejny (pošta, tisk cenovek, vedení dokumentace prodejny)
  • aktivní prodej a servis pro zákazníky

Požadujeme:

  • UKONČENÉ SŠ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU
  • DODRŽOVÁNÍ ŠKOLÍCÍCH POŽADAVKŮ NA SEBEVZDĚLÁVÁNÍ NUTNÝCH K VÝKONU POVOLÁNÍ
  • znalost práce na PC
  • komunikační schopnosti a orientaci na zákazníka
  • příjemný vzhled a vystupování
  • zodpovědnost a pečlivost
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • motivující platové ohodnocení, které můžete vlastní aktivitou a výkony zvyšovat
  • zaškolení a propracovaný systém dalších školení
  • možnost osobního a profesního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • nástup možný ihned
  • Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail : e-mail přes odpovědní formulář

Typ smluvního vztahu na HPP

Kontakt:

OKAY elektrospotřebiče Vyškov
Jiří Hanuš
Telefon: zobrazit tel. číslo – zobrazit tel. číslo – zobrazit tel. číslo