Operátor výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Jičín
Firma Business Area s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Základní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky pro automobilový průmysl v Novém Jičíně

Náplň práce:

  • jednoduchá výroba a montáž dílů klimatizace pro automobilový průmysl
  • vizualní kontrola vyrobených dílu

Požadujeme:

  • manualní zručnost,zodpovědný přístup k práci
  • chuť učit se nové věci
  • zajištění výpisu ze zdravotní karty
  • ochota pracovat na 3 směnný provoz od pondělí do pátku 7,5 hod(týden ranní směna 6:30–14:30,týden odpolední směna14:30–22:30, týden noční směna 22:30–6:30)

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • práce v čistém prostredí
  • 13/14 plat měsíční docházkový bonus (za vzornou docházku do práce)
  • stravenky v hodnotě 120Kč (55% hrazene firmou)
  • nástup možný ihned ( vstupní školení )
  • možnost zajištění ubytovaní
  • mzda od 24000Kč (112,20 Kč + příplatky – za odpolední směnu, za noční směnu, přesčasy, víkendy, svátky…), po zapracování navýšeni mzdy
  • volné víkendy

  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Příbor
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
dnešní
  • Rožnov pod Radhoštěm
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Kafetérie
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
Zveřejněno: 22. března
  • Olomoucký kraj
  • Markéta Bilíková
Zveřejněno: 23. července
  • Děčín
  • Index Nosluš s.r.o.
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 5. června
  • Děčín
Zveřejněno: 13. srpna
  • Středočeský kraj
  • Jebousek Martin
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 30. října
  • Ostrava-město
  • Petr Novák
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Karviná
  • Iveta Matulová Heczková
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 22. ledna
  • Říčany, Praha-východ
  • Martina Lišťanská
Zveřejněno: 29. září
  • Brno
  • Lukáš Menšík
  • 23 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 13. října

DAIRY 4 FUN s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., AMES s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Röchling Automotive Kopřivnice s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Česká pošta, s.p., PLAKOR CZECH s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., JPF Czech s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., STAVOŠI s.r.o., RenoServices, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Přepravní kontrolor / kontrolorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dřevomodelář / Dřevomodelářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Svářeč / Svářečka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka

Bílov, okres Nový Jičín, Nový Jičín, Šenov u Nového Jičína, Sedlnice, Kopřivnice, Příbor, Mošnov, Valašské Meziříčí, Bělotín, Odry, Studénka, Fulnek, Frenštát pod Radhoštěm, Fryčovice, Rožnov pod Radhoštěm, Bílovec

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

AJ auto automobil bonus den hledám HR IT Jičín mobil možnost mzda mzdy náplň práce nové operátor plat práce pracovní pracovník přesčas přesčasy příplatky stabilní stravenky školení týden víkend výroba vzor zaměstnání zdravotní Zruč automobilový průmysl díl karty kontrola kov měsíční náplň odpovědný operátor výroby PR průmysl přístup směna svátky výroby výše