Sekundární lékař nebo absolvent na interní oddělení

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 15. 9. 2020)
Lokalita Prachatice
Firma Nemocnice Prachatice, a.s.
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Mzda 36.500 – 46.500 Kč
Kontakt Lucie Bicanová, zobrazit tel. číslo

Práce je určená pro lékaře se zájmem o široké spektrum pacientů patřících mnohdy do mezioborové péče, od neurologie po infekce, včetně problematiky širokého záběru interní medicíny. Jde o obor vyžadující vzdělávací potenciál, chuť pracovat a pracovní nasazení. Práce je pod dohledem staršího lékaře, tedy lékaře se specializovanou způsobilostí ve vnitřním lékařství. Kolektiv je vesměs mladý, složený z internistů, gastroenterologů, nefrologů a kardiologa. Vzhledem k přítomné zavedené ambulanci umožníme postupně i specializace, které u nás dosud chybí a to endokrinologii, diabetologii, imunologii, cévní, hematologii, nebo jiné, či rozšíření řad již existujících odborností  na našem oddělení.  Se získáním specializace je zajištěna i možnost provozování interní ambulance a sledování svých pacientů.
Součástí našeho interního oddělení je interní příjmová ambulance, interní ambulance, kardiologická ambulance, nefrologická a gastroenterologická ambulance a připravuje se ambulance pro nutrici, která v okolí chybí.

V nemocnici jsou dostupná oddělení základních odborností (chirurgie, dětské oddělení, gynekologicko-porodnické oddělení, traumatologicko-ortopedické oddělení, ARO s centrální JIP, RDO, odborné ambulance: RHB, ambulance bolesti, chirurgická, ortopedická, gynekologická ambulance….). Naše nemocnice má akreditaci I. stupně pro odbornost: interna, chirurgie a plnou akreditace RDO, OKB-H, gynekologie-porodnice.

Hledáme kolegy, kteří se neleknou ani nutnosti absolvovat část stáží na akreditovaných odděleních v krajském městě vzdáleném 40 km. Práce i ubytování je ve městě v krásném prostředí s blízkostí přírody, s možností umístění dětí do firemní školky, která je součástí nemocničního areálu. Po práci nečeká nikoho dlouhá cesta napříč městem plných aut, dostupnost veškerého vybavení města je v dosahu.

Lékaři našeho oddělení jsou zapojeni do ústavních pohotovostních služeb včetně LSPP, dohled staršího lékaře je samozřejmostí, zapojení do služeb dle šikovnosti a samostatnosti lékaře. Naše oddělení je připraveno se technicky o oborově rozvíjet dle zájmu svých lékařů za podpory vedení nemocnice. Vede lékaře k samostatnosti a účastí práce na interní příjmové ambulanci učí lékaře dostatečné schopnosti diferenciální diagnostiky a je cestou jak formulovat medicínské závěry  a další diagnostické či terapeutické postupy.

Máte zájem o tuto nabídku?

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2020 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena