- 56 000 – 100 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Rozvíjejte svoji kariéru se společností Ball, světovým lídrem ve výrobě udržitelných hliníkových obalů. Když se připojíte k našemu týmu, dosáhnete mimořádných věcí a pozitivně ovlivníte svůj profesní rozvoj, Vaši komunitu a celý svět!
Ball Corporation je zaměstnavatel, který poskytuje rovné příležitosti. O práci se u nás může ucházet každý bez ohledu na pohlaví, věk, etnický původ, víru, zdravotní omezení či orientaci.
Když se připojíte ke společnosti Ball, budete patřit do týmu více než 22 000 zaměstnanců po celém světě. Naše produkty zahrnují nejen nekonečně recyklovatelné hliníkové plechovky, kelímky a aerosolové obaly, ale i řešení pro letectví a kosmonautiku, která našim zákazníkům umožňují hlouběji porozumět naší planetě a vesmíru.
Každý z nás má hluboký závazek k diverzitě a inkluzi, což je základem naší kultury sounáležitosti.
Každý v Ball se podílí na změně tím, že dělá to, v čem vyniká. Protože to, co vyrabíme, se může změnit, ale vždy si zachováme svoji vyjímečnost.
V současné době hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni, která dokáže pracovat samostatně, ale i spolupracovat v týmu.
Čekají vás rozmanité úkoly z oblasti všeobecného účetnictví - odborné účetní a kontrolní práce podle legislativních a interních pravidel.
Neodmyslitelnou součástí práce bude zpracování plateb a platebních dokladů, účetních dokladů, bankovních operací, kdy ověřujete jejich úplnost a správnost.
Jsme nadnárodní firma a tak očekávejte komunikaci se zahraničním týmem, např. na vystavování faktur či analýze pohledávek.
Finanční účetní vede evidenci majetku (DHM, DNM), provádí kontroly mezi účetní a fyzickou evidencí majetku, účtuje odpisy. Organizuje inventarizaci majetkových hodnot, fyzickou a dokladovou inventuru.
Samozřejmostí budou činnosti spojené s vedením pokladny, účtování v oblasti cestovních náhrad a stravenek, spoluzodpovědnost za agendu daňové problematiky (DPH), daně z příjmu, silniční daně a daně z nemovitostí či zajištění soulad mezi platnou legislativou a interními předpisy v oblasti daní.
Oceníme inovativní přístup k zavádění efektivních postupů účtování – čeká vás spolupráce na nastavování procesů s IT oddělením.
Bez plánování a reportingu to dnes nejde ? a tak vás bude nepochybně čekat reporting finančních výsledků společnosti, sestavování a reporting operativních plánů a následné forecasty, tvorba podklady pro výroční zprávy a přílohy k účetní závěrce nebo také komunikace s auditory, daňovými specialisty a státními institucemi.
středně pokročilá AJ (slovem i písmem),
středoškolské vzdělání, ideálně ekonomického směru, popř. prokázaná praxe (cca 2 roky) - podvojné účetnitví a daně máte pod kůží
znalost MS Office (zejména Excel), znalost SAP výhodou,
samostatnost, analytické myšlení, aktivní spolupráce s ostatními kolegy.
flexibilní pracovní doba – 7,5 hod denně!
velmi pěkné mzdové ohodnocení a roční odměny,
štědrý příspěvek na dopravu - 150 Kč/den,
stravenky v hodnotě 130 Kč/den a zajištěné stravování na pracovišti,
žádný openspace – práce v kanceláři v malém týmu,
příspěvek na penzijní připojištění 6 000 Kč - 12 000 Kč ročně,
jistotu práce v rostoucím a rozvíjejícím se oboru,
zázemí světové společnosti,
příjemný pracovní kolektiv a prostředí.

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.