Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

SPECIALISTA PRODEJE S AJ (Fashion značky)

Lokalita Plzeň
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží, Manažer / manažerka prodeje
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 50.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Máš rád/a vyjímečné produkty a uměl by jsi jej dále prodat /dsitribuovat ? Chceš být součástí výborné party mladých lidí, kteří táhnout za jeden provaz ? Chceš prodávat / pomáhat distribuovat značkové produkty primárně fashion značky ? Domluvíš se opravdu dobře anglicky ??? Nejedná se o klasický prodej na prodejně.. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis…

Náplň práce:

  • kompetentní a profesionální služby zákazníkům
  • budování a udržování vztahů se zákazníky
  • kontrola produktů na webu, kontrola cen, kontrola vystavení na prodejnách
  • schůzky se zákazníky, listování zboží atd.

POŽADAVKY:

  • středoškolské /vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti v oblasti prodeje, poradenství vítány !
  • výbornou znalost angličtiny !
  • reprezentativní vystupování
  • flexibilita

BENEFITY:

  • velmi zajímavé finannčí podmínky
  • příjemný kolektiv a neformální pracovní prostředí
  • občasné výjezdy za zákazníky mimo ČR
  • využití angličtiny na denní bázi

  • Brno-město
  • Tarifomat, s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. září
  • Zlín
  • Česká Regionální Energetika a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • České Budějovice
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna…
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Zlín
  • innogy Zákaznické služby, s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 25. října
  • Ostrava
  • AZURELAB HOLDINGS LTD
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 11. října
  • Pardubice
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 12. října
  • Brno
  • Olomouc
  • Bc. Helena Neubauerová
  • od 80 Kč / hod
Zveřejněno: 1. února
  • Svoboda nad Úpou
  • KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o.
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Strakonice
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Jihomoravský kraj
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 10. února
  • Dolní Branná
  • KRPA FORM, a.s.
  • 22 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna

OBB stavební materiály, spol. s r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., IT Bohemia,spol. s r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Partners Financial Services, a.s., HŠBETON s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Engel & Völkers, Rock Point a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Stäger Inovac Packaging s.r.o., Möbelix, Trenkwalder a.s., Česká spořitelna, a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., B & BC, a. s., AULO MJCZ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., W & P EURONOVA s.r.o., ARAMARK, s.r.o., SIRIUS FINANCE, a. s., TRAFICON TOBACCO RETAIL s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., EVROPA realitní kancelář, ABBAS, a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., Bc. Martina Lukášová, MBA, ELEKTRO - FA. PAVELEK, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, ATMOS Chrást s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Nákupčí, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Odhadce / Odhadkyně, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Obchodní manažer / manažerka, Personální manažer / manažerka, Ředitel / ředitelka nákupu, Specialista / specialistka v energetice, Konstruktér / Konstruktérka, Technolog / technoložka výroby, Technik / technička telekomunikací, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Plzeň, Celá ČR, Vnitřní Město, Plzeň, Jižní Předměstí, Plzeň, Chrást, okres Plzeň-město

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

AJ anglicky benefit benefity Bor ČR den IT náplň práce pec podmínky poradenství práce pracovní pracovní prostředí prostředí SOU specialist specialista výjezd výjezdy vzdělání zkušenosti znalost životopis kolektiv kontrola kov list náplň oblast oblasti PR prodej příjemný schůzky služby součást stav vztah zájem zákazník zkušenost značky