Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Operátor výroby ve stabilní firmě - až 35 000 Kč/měs.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Vyškov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Chcete získat STABILNÍ zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí a s PŘÍSPĚVKEM NA DOPRAVU? Do výrobního závodu ve Vyškově, který se zabývá pogumováním válců a výroby tiskových sleeves, hledáme šikovné zaměstnance na pozici operátora výroby. Nástup je přímo do kmenového stavu firmy, nejedná se o agenturní zaměstnávání.

Tato práce je svou povahou vhodnější pro muže a to i bez předchozích zkušeností. Nástup je možný ihned.

  • pogumovávání válců
  • revize válců
  • odmaštění, pískování a čištění gum

Místo výkonu práce: Vyškov

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízíme:

  • základní mzda až 35.000 Kč/měsíc dle pracovního zařazení
  • příspěvek na dopravu až 3.000 Kč/měsíc dle vzdálenosti
  • možnost kariérního růstu a navyšování mzdy
  • příspěvek na stravování
  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • pracovní příležitost pro kandidáty i bez praxe, či vzdělání
  • příjemný kolektiv
  • nástup přímo do kmene firmy

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • ochotu pracovat ve dvou nebo třísměnném provozu (7,5 hodinové směny, dle pozice)

Obsluha práškové lakovny

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Stannah Stairlifts Limited, organizační…
  • 33 000 – 40 700 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Parkoviště
Zveřejněno: 19. dubna
  • Slavkov u Brna
  • Lohmann & Rauscher, s.r.o.
  • Brankovice
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 34 000 – 42 000 Kč
  • Heršpice
  • HB pack s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 18. dubna
  • Prostějov
  • Pekařství M a M, s.r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Zdounky
  • G 3 s.r.o.
  • 23 000 – 27 000 Kč
  • Držovice
  • Trenkwalder a.s.
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 17. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Brno
  • FORUM STANY s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Brno
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Opava
  • BECE SVAR s.r.o.
  • 30 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 12. října
  • Pardubice
  • AZURELAB HOLDINGS LTD
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Manuvia, a. s., organizační složka, Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, GLOBAL RECYCLING a.s., ManpowerGroup s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lear Corporation Czech Republic s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Lohmann & Rauscher, s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., HB pack s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., KFC, 2 MAX, s.r.o., DAKO Brno, spol. s r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Skanska a.s., SV servisní, s.r.o., Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje, Pekařství M a M, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., G 3 s.r.o., Trenkwalder a.s., TRIDO, s.r.o., Jitka Poláková, Personal fabric - agentura práce, a.s., Caravan Centre Moravia, s.r.o., MALDREV s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Möbelix, CRI ameba.eu, s.r.o., Avardy s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Věra Pietrasová, AUTO POKORNÝ, s.r.o., FORUM STANY s.r.o., Česká pošta, s.p., META-PYRO, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Horavia s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., CREW-MONT s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., stoba Precizní Technika s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Taxikář / Taxikářka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Strojník / Strojnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Montážník / montážnice, Policista / Policistka, Strážný / Strážná, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Elektrikář / Elektrikářka, Pizzař / Pizzařka

Brno, Klenovice na Hané, Vyškov, Slavkov u Brna, Brankovice, Heršpice, Tvarožná, Jiříkovice, Mostkovice, Prace, okres Brno-venkov, Prostějov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Zdounky, Držovice, Újezd u Brna, Blansko, Kroměříž

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte si novou práci? S námi se dozvíte, jaké jsou druhy pracovních úvazků, mezi kterými můžete vybírat.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Práce v noci je specificky upravena v zákoníku práce a ukládá vašemu zaměstnavateli řadu povinností. Právnickou řeč jsme pro vás zlidštili a zjistíte, co to je práce v noci, jaká je minimální výše příplatku za práci v noci, jak musí váš zaměstnavatel upravit pracoviště a kdo nesmí práci v noci vykonávat.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

agenturní zaměstnávání hlavní hledám IT kandidát měsíc místo možnost mzda mzdy nabídka nabídka práce náplň práce nové odpovědnost operátor pozice práce pracovní pracovní poměr praxe příspěvek růst směny stabilní stravování výkon Vyškov vzdělání zaměstnání zaměstnávání zařazení Zruč agent firmy kariérní kolektiv kontakt kov místo výkonu práce možnost kariérního růstu náplň operátor výroby poměr PR pracovní příležitost příjemný příležitost stav výrobní výroby závod zkušenost