Volné místo ve firmě Magna Automotive (CZ) s.r.o.

Strojírenský dělník

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma Magna Automotive (CZ) s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 21.100 – 25.100 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Magna Automotive (CZ) s.r.o.

Vyrábíme karoserie, podvozky, vnější součásti, sedačky, elektronické součásti hnacích jednotek, zrcátka, uzávěry, střešní systémy a moduly. Dokážeme zařídit také kompletní výrobu a montáž vozidel.

Společnost Magna Automotive (CZ) s.r.o. je součástí kanadské nadnárodní společnosti Magna International Inc., která je celosvětově jedním z předních dodavatelů komponentů v automobilovém průmyslu. V našich závodech se zaměřujeme na výrobu sedaček do automobilů různých světových značek a z důvodu neustálého rozšiřování, hledáme nového kolegu nebo kolegyni:

Náplň práce:

  • Výroba komponentů
  • Montážní práce
  • Obsluha robotů

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe ve výrobě výhodou
  • Samostatnost
  • Zodpovědnost
  • Zručnost
  • Schopnost týmové práce
  • Ochota pracovat ve směnném provozu ( 3 směnný)

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti
  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Dobré mzdové ohodnocení podle vykonané práce, 13. mzda podle hospodářských výsledků
  • Možnost profesního růstu, profesního vzdělávání
  • Příspěvek na obědy, dotované nápoje apod.
  • Benefit plus karta, příspěvek na dětské rekreace a další firemní benefity
  • Akcionářský program
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené za kalendářní rok
  • Odměny za životní a pracovní výročí
  • Zvýhodněný zaměstnanecký tarif pro soukromé účely (i pro rodinu)

  • Teplice
  • SPEA s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 25. dubna
  • Krupka
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 26. dubna
  • Krupka
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ústí nad Labem
  • CADRE s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
Zveřejněno: 22. dubna
  • Most
  • 30 000 – 43 000 Kč
  • Most
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Lovosice
  • KOS WIRE EUROPE s.r.o.
  • 30 500 – 39 000 Kč
  • Klecany
  • PAL Wiping Systems s.r.o.
  • 18 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. července
  • Nové Hrady, České Budějovice
  • MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
  • od 13 500 Kč
Zveřejněno: 9. listopadu
  • Nýřany
  • Start Recruiting s.r.o. v likvidaci
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 14. července
  • Nýřany
Zveřejněno: 22. listopadu
  • Záchlumí, Tachov
  • od 14 000 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • SČA - Severočeská armaturka, spol. s r…
  • od 16 280 Kč
Zveřejněno: 1. srpna
  • Hodkovice nad Mohelkou
  • Tenneco CA Czech Republic s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 15. srpna
  • České Budějovice
  • MOTOR JIKOV GREEN a.s.
  • od 19 536 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Stříbro
  • Kermi s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Opava
  • BECE SVAR s.r.o.
  • 30 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 12. října

SPEA s.r.o., Techco-Electrics ETS s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., KRONOSPAN CR,spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NAPA TRUCKS spol. s r. o., Skanska a.s., SEVEROTISK s.r.o., STILL ČR spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, CADRE s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., VHC Servis spol. s r.o., KOS WIRE EUROPE s.r.o., CENTURION loss prevention a.s., PATOK a.s., HENNLICH s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., EKOS-Žitenice s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dispečer / Dispečerka, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Systémový inženýr / inženýrka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Revizní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka chemické výroby, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Metrolog, Technik / technička automatizace

Teplice, Jeníkov, okres Teplice, Dubí, Krupka, Přestanov, Chabařovice, Všebořice, Ústí nad Labem, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Lovosice, Litoměřice, Siřejovice, Žitenice, Havraň, Martiněves, Jílové

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

auto automobil benefit benefity dělník EU hlavní hledám hodnocení IT mobil Most možnost mzda na dobu neurčitou náplň práce nové odměny odpovědnost ohodnocení penzijní připojištění pojištění práce pracovní pracovní poměr praxe připojištění příspěvek růst samostatnost SOU společnost společnosti stabilní tarif výroba vzdělávání zaměstnanec Zruč dovolené firemní karta mzdové na dobu náplň národní obsluha penzijní poměr PR profesní program průmysl robot rok schopnost součást stroj tým zaměstnanecký závod životní