Hledáme lidem práci Manpower

Elektrikář na ranní směnu

Lokalita Nýřany
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máte zkušenosti s montáží elektrických dílů? Jste vyučen v technickém nebo elektro oboru? Máte platnou vyhlášku 50/1978 Sb?  Preferujete pouze ranní směnu? Tak čtěte dále.

Popis pozice:

  • příprava kabeláže a zapojení komponentů dle návodek a technických výkresů
  • instalace, seřizování, zkoušení a opravy elektrických strojů, přístrojů a zařízení
  • trasování kabeláže
  • krimpování
  • zapojování
  • mechanická montáž
  • evidence technických dat
  • práce v jednosměnném provozu

Profil kandidáta:

  • ukončené ÚSO (SŠ) technického směru obor elektro
  • vyhlášku §50
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

  • docházkový bonus 1.500,- Kč/měsíc
  • 8% příplatek v odpolední směně
  • 12% příplatek za práci v noční směně
  • příspěvek na dojíždění (1,50 Kč/km od 11. km dále) – od začátku PP
  • bonusy za znalost jazyků (Aj, Nj) 500,--1.500,- Kč/jazyk/měsíc
  • vánoční bonus
  • stravenky v hodnotě 100Kč  - možnost dovozu teplých jídel či stravování v nedaleké jídelně
  • penzijní připojištění
  • po 1. roce poukázky na zdraví a kulturu v hodnotě 5000Kč/rok
  • po 1. roce věrnostní příspěvek na dovolenou 5000Kč/rok
  • finanční odměny pro dárce krve
  • 25 dní dovolené
  • 4 sick days
  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí
  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR
  • stabilní prostředí

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Přehýšov
  • Faiveley Transport Plzeň s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 22. března
  • Opava
  • BECE SVAR s.r.o.
  • 30 000 – 90 000 Kč
Zveřejněno: 12. října

Alfa JOB CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., PILSEN INJECTION, s.r.o., ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Faiveley Transport Plzeň s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RACCOON s.r.o., Markmont, s.r.o., CIE HR s.r.o., futurel s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Bc. Martina Lukášová, MBA, ARENIS s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Hagleitner Hygiene Česko s.r.o., Rilancio s.r.o., Trenkwalder a.s., DISPONERO s.r.o., B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Správce / správkyně IT, Technik / technička IT, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Prodavač / Prodavačka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Konstruktér / Konstruktérka, Lakýrník / Lakýrnice, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářeč / Svářečka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Revizní technik / technička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Servisní technik / technička, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Specialista / specialistka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Zkušební technik / technička, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Nýřany, Úherce, okres Plzeň-sever, Vejprnice, Přehýšov, Chotěšov, okres Plzeň-jih, Stod, Plzeň, Stříbro, Přeštice, Staňkov, okres Domažlice, Dýšina, Rokycany, Bor, Chodov, okres Karlovy Vary

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

AJ bonus bonusy Bor den dění elektrikář elektro evidence HR inzerát inzeráty IT kandidát měsíc místa možnost nadřízený návod odměny penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní prostředí prostředí příplatek připojištění příspěvek řízení sick day SOU společnost společnosti stabilní stravenky stravování uchazeč vyšší zdraví zkušenosti znalost díl dovolené elektrický finanční instalace jazyk kov lidský mechanická obor opravy penzijní PR profi případ příprava přístup rok stroj technické technický volná pracovní místa zkušenost