Soustružník, Obsluha Cnc Stroje

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Prostějov
Firma ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 30.000 Kč

O nás

Orientujete se v technické dokumentaci a hledáte práci na jednosměnný provoz? Do Prostějova hledáme vhodné kandidáty na pozici SOUSTRUŽNÍKA přímo do kmene společnosti!

Náplň práce:

  • Soustružení
  • Obrábění kovových dílců
  • Práce na soustruhu dle výkresové dokumentace
  • Nastavování CNC stroje

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ nebo SOU v oboru strojírenství
  • Praxe v oboru
  • Znalost technické dokumentace, práce s měřidly
  • Zodpovědnost a pravidelnou docházku

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na HPP přímo u kmene firmy
  • 28.000 Kč – 30.000 Kč/měsíc + prémie
  • Práce na 1 směnu: PO-PÁ
  • Přátelský kolektiv ve firmě menšího charakteru
  • 20 dnů dovolené

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis, který posílejte na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář nebo volejte ohledně případných dotazů na tel: zobrazit tel. číslo.

Benefity

  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát