Účetní až 35.000 tis./měs

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Louny
Firma FreeCon s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Účetní do poboček v Lounech, v Mostě, v Žatci, v Teplicích.

Náplň práce:

  • samostatné vedení účetnictví středně velké zahraniční firmy
  • zpracování podkladů pro mzdy (včetně ročních zúčtování a hlášení o vyúčtování daně)
  • zpracování veškerých daňových přiznání
  • zpracování měsíční/roční uzávěrky
  • účtování do zahraničí i v ČR
  • tvorba statistických výkazů
  • příprava pravidelných reportů

Požadujeme:

  • praktickou znalost účetnictví a aktuálních právních úprav
  • praxi na pozici samostatné účetní min. 3 roky
  • praxi s vedením účetní agendy včetně zpracování daní a
  • praxi s vedením účetnictví středních nebo velkých firem
  • uživatelská znalost MS Office (Word a Excel)
  • zkušenost s účetním programem SAP výhodou
  • pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • znalost AJ nutná u poboček Žatec, Teplice

Nabízíme:

  • příspěvek na důchodové či životní připojištění
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • 25 dní dovolené
  • kurzy AJ
  • příspěvek na dopravu
  • flexibilní pracovní dobu
  • benefity se u poboček mohou lišit

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti FreeCon s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Kontaktní údaje:
Josef Frencl
FreeCon s.r.o.
Tel: zobrazit tel. číslo
Email: e-mail přes odpovědní formulář

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Bitozeves
  • Korea e Platform s.r.o.
  • od 45 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 17. dubna
  • Bílina
  • DangChi s.r.o.
  • od 21 300 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • NewG Consulting s.r.o.
  • od 23 200 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Hořesedly
  • CHMEL PODLESÍ, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Rakovník
  • Rabasova galerie Rakovník, příspěvková…
  • 21 710 – 31 820 Kč
Zveřejněno: 9. února
  • Chomutov
  • Camfil CZ s.r.o.
Zveřejněno: 6. března
  • Řehlovice
  • KLEMENT a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 24. října

INDEX NOSLUŠ s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Petr Brunclík, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, DISPONERO s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Libor Mrkos, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Clonnflex s. r. o., Partners Financial Services, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., Korea e Platform s.r.o., Aa Group s.r.o., Sittardia s.r.o., Město Libochovice, iPersonalistika s.r.o., Pavel Hošek, DangChi s.r.o., NewG Consulting s.r.o., RDK servis,s.r.o., CHMEL PODLESÍ, s.r.o., Střední zemědělská škola, Rakovník, Pražská 1222, PM RAKOVNÍK s.r.o., Rabasova galerie Rakovník, příspěvková organizace, Camfil CZ s.r.o., INTEGRI, s.r.o., KLEMENT a.s., dopharma s.r.o., PEDDY Group s.r.o., BÉNÉFICE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Bankovní specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Marketingový asistent / asistentka, Marketingový specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Manažer / manažerka nákupu, Nákupčí, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Pokladní, Specialista / specialistka ve službách, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Louny, Celá ČR, Žatec, okres Louny, Most, Chomutov, Jirkov, Litvínov, Bitozeves, Korozluky, Libochovice, Bílina, Slaný, Hořesedly, Rakovník, Řehlovice

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ aktuální benefit benefity ČR daň den důchod email flexibilní hledám HR Chodov chování inzerát IT kandidát kurz kurzy Most mzdy náplň práce odpovědnost Office pečlivost plat pojištění práce pracovní připojištění příspěvek samostatnost SOU společnost společnosti stravenky Teplice účetní uživatelská znalost vedení vhodné zahraničí zaslání znalost Žatec životopis agendy daně daňový dovolené firmy kontakt kontaktní údaje materiál měsíční náplň osobní PR právní program případ příprava přiznání report roční rok střední tvorba účetnictví údaj uživatel zahraniční zkušenost životní