ELEKTROÚDRŽBÁŘ/KA | až 35.000,-

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Želetava
Firma Manuvia Job s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 25.000 – 35.000 Kč

Máte zkušenost s údržbou výrobních zařízení? Nevadí Vám práce na 3 směny? Pak nám zašlete svůj životopis, rádi se s Vámi spojíme.

Vyhláška č.50/1978 Sb. je VÝHODOU, ale není nutností – můžeme Vám nabídnout i jiné zajímavé pozice na údržbě!

Náplň práce:

  • Elektroinstalace výrobních zařízení
  • Elektrikářské a mechanické opravy
  • Montáž a údržba výrobních strojů
  • Pravidelná kontrola technických zařízení
  • Práce na 3 směny

Požadujeme:

  • SOU/SŠ elektrotechnického/ technického směru – PŘIJMEME I ČERSTVÉ ABSOLVENTY!
  • Praxi na obdobné pozici nebo příslušné vzdělání

Nabízíme:

  • Mzdu dle praxe 25.000 – 35.000 Kč/ HM
  • Měsíční prémie
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Dopravné (až 2.000 Kč/ měsíčně)
  • Cafeterii
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění

Máte zájem o tuto nabídku?