Volné místo ve firmě 100% REWORK s.r.o.

Práce v kontrole kvality, možnost brigády

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy, seniory, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Kopřivnice
Firma 100% REWORK s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 18.000 – 24.000 Kč

O nás

100% REWORK s.r.o.

Jsme stále rostoucí česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový a ostatní průmysl. Komplexní služby v oblasti kontroly. 100% REWORK – kontrola, třídění, měření a drobné opravy dílů. Naši zaměstnanci jsou pro nás důležití. Podporujeme osobní přístup a přátelské prostředí. Klademe důraz na poctivost, vzájemnou důvěru a respekt.

O nás

Hledáme šikovné, nové kolegy na na pozici Kontrolor/ka kvality.
Práce je vhodná pro ženy i muže, zapotřebí je dobrý zrak a manuální zručnost.
Je možnost práci vykonávat i brigádně!

Náplň práce:

  • vizuální kontrola menších a větších dílu (motory, rotory),
  • třídit materiály a vyřazovat vadné díly,
  • vypisování záznamu o kontrole dílů.

Co od Vás očekáváme:

  • dobrý zrak (zaměření na detail), zručnost a pečlivost,
  • ochota pracovat v třísměnném provozu.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • mzdu od 130 Kč + příplatky,
  • zajímavou a zodpovědnou práci s možností kariérního růstu,
  • příspěvky na benefitního systému cafeterie,
  • stravenkový paušál v hodnotě 55,– Kč,
  • 2 dny zdravotního volna,
  • možnost využití výhodných mobilních tarifů,
  • odměnu za doporučení nového zaměstnance.

Pokud Vás nabídka zajímá, pošlete nám co nejdříve svůj životopis. Těším se na vaše reakce!

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění