Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Elektromontér pevných trakčních a silnoproudých zařízení

Lokalita Veselí nad Lužnicí
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Druh PPV
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem
prodloužení na dobu neurčitou

Pracoviště
Plzeň, Planá u Mariánských Lázní, Veselí nad Lužnicí, České
Budějovice

Možný nástup
dle dohody

Požadované vzdělání

  • SŠ s maturitou nebo výučním listem v oboru elektro

Požadovaná praxe

  • vhodné i pro absolventy
  • praxe v oboru elektro vítána

Kvalifikační předpoklady

  • trestní bezúhonnost
  • zdravotní způsobilost

Požadovaný profil

  • spolehlivost
  • samostatnost

Pracovní náplň

  • montér a opravář silnoproudých elektrických vedení

Nabízíme

  • zvýšený nárok dovolené
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Veselí nad Lužnicí
  • Teufelberger spol. s r.o.
  • 31 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. března
  • Tábor
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • České Budějovice
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Domažlice
  • Marika Špringlová
Zveřejněno: 22. dubna

Ciret s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Šmídl s.r.o., Teufelberger spol. s r.o., DUKRA D.B. s.r.o., Trenkwalder a.s., Wolt Česko s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Moveto Delivery s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PANDA EAST spol. s r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., VIVOTRANS s.r.o., GW JIHOTRANS a.s., MK správní společnost s.r.o., LCB s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., Ředitelství silnic a dálnic s. p., STAVOKLIMA s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Rovyna, s.r.o., CONTEG, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., DAMVEL JH s.r.o., TRANSPORTE RICHTER s.r.o., Agrodružstvo Žimutice, Miroslav Smrž, AGRA Březnice a.s., Výrobně obchodní družstvo Plavsko, Kytler Jindřich s.r.o., Josef Šulda, V+J OBUV, s.r.o., JAFA ZEMĚDĚLSKÉ SLUŽBY s.r.o., HEBÍK TRANSPORT s. r. o., RICHMONT - CZ a.s., Rumpold - T, s.r.o., Služby města Bechyně, p.o., Pavel Červenka, BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., Správa a údržba silnic Jihočeského kraje, ČSAD Jindřichův Hradec s.r.o., Altamire Č.Budějovice s.r.o., Okna Jakeš s.r.o., Aladeron a.s., EKO-PF s.r.o., DK OPEN, spol. s r.o., RUMPOLD s.r.o., Pavel Dragoun, Friall s.r.o., Zemědělské družstvo Dolní Hořice, Bauer Technics s.r.o., DONICAR s.r.o., Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o., Richard Špiroch, Petschl - Transporte (Česko) s.r.o., Řempo CB, a.s., Světtrans s.r.o., Robert Janák s.r.o., Unitrans Bohemia s.r.o., MIF TRANS s.r.o., GKB Servis, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Analytik / analytička obchodu, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Specialista / specialistka plánování, Závozník / Závoznice, Fakturant / Fakturantka, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Aranžér / Aranžérka, Opravář / Opravářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička

Pelhřimov, Veselí nad Lužnicí, Celá ČR, Lomnice nad Lužnicí, Malšice, Jindřichův Hradec, Hrdějovice, Tábor, Opařany, České Budějovice, Litvínovice, Chotoviny, Homole, Včelná, Žirovnice, Písek, Brloh, okres Český Krumlov, Český Krumlov, České Velenice, Ševětín, Žimutice, Bečice, okres České Budějovice, Březnice, okres Tábor, Plavsko, Planá nad Lužnicí, Štěpánovice, okres České Budějovice, Týn nad Vltavou, Bechyně, Sezimovo Ústí, Hůry, Jivno, Radenín, Hlincová Hora, Chrášťany, okres České Budějovice, Chýnov, Stádlec, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Černovice, okres Pelhřimov

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

absolvent AJ Bor Budějovice den druh elektro elektromontér EU IT měsíc Most na dobu neurčitou nad Lužnicí náplň práce nárok Planá Plzeň práce pracoviště pracovní pracovní poměr praxe pro rodinné příslušníky příspěvek řízení samostatnost sport spoření stravenky vedení Veselí nad Lužnicí vhodné volno výhody vzdělání zdravotní dohody dovolené elektrický list na dobu na dobu určitou náplň obor opravář penzijní poměr požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad příslušník rok výše zdravotní způsobilost způsobilost