Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Specialista - Zěmědělské Technologie (Až 45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Tábor
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Zemědělství, lesnictví a veterinární péče, Konstruktér / Konstruktérka, Projektant / Projektantka, Technolog / technoložka ve strojírenství, Agronom / Agronomka, Technik / technička v zemědělství, Technolog / technoložka v zemědělství
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Mírně pokročilý B1)
Hrubá mzda 38.000 – 45.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

O nás

Úspěšná česká společnost

Náplň práce:

* Navrhování technologických celků pro chov drobného skotu
* Aktivní spolupráce se zahraničními dodavateli
* Podpora při samotné realizace technologických celků

Co od Vás očekáváme:

* Dokončené min. SŠ vzdělání technického zaměření - zemědělská škola velkou výhodou
* Alespoň krátkou praxi v oblasti zemědělství (chod skotu/drůbeže)
* Schopnost práce v programu AutoCAD
* Mírně pokročilou úroveň anglického jazyka a chuť se jazykově vzdělávat
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Co Vám můžeme nabídnout:

* Zaškolení od technických znalostí až po jazykové kurzy
* Flexibilní pracovní dobu
* Stabilní a pravidelnou mzdu
* Bonusy, prémie
* 5 týdnů dovolené
* Dotované stravování
* Pozice je vhodná pro absolventy
* Lokalita: Tábor

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

absolvent auto bonus bonusy Bor česká flexibilní HR IT kurz kurzy měření náplň práce pec podpora pozice práce pracovní specialist specialista společnost spolupráce stabilní stravování školení Tábor technologie vhodná vzdělání zemědělství znalost anglické CAD dovolené jazyk kov list lokalita náplň oblast oblasti PR prémie program řidič schopnost škola technické technický technolog zahraniční země zemědělská