Volné místo ve firmě PRECHEZA a.s.

Mechanik Mar

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Přerov
Firma PRECHEZA a.s.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Elektromechanik / Elektromechanička
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 28.000 – 35.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

PRECHEZA a.s.

PRECHEZA a.s. má více než stodvacetiletou tradici obecně v chemické výrobě a více než padesátiletou zkušenost z výroby anorganických pigmentů. Dnes je PRECHEZA a.s. největším výrobcem anorganických pigmentů v České republice a významným evropským výrobcem v tomto oboru.

PRECHEZA a.s. aktivně působí ve Svazu chemického průmyslu ČR, Hospodářské komoře, Asociaci výrobců nátěrových hmot ČR a v Asociaci výrobců titanové běloby (Titanium Dioxide Manufacturers Association - TDMA).

PRECHEZA a. s. je moderní česká firma se sídlem v Přerově. Vyrábíme bílé a barevné anorganické pigmenty, které vyvážíme do celého světa. Společnost funguje již 128 let a zaměstnáváme 650 zaměstnanců. Letos jsme zíslaku ocenění Zaměstnvatel roku 2022 v Olomouckém regionu.

Náplň práce:

Zajišťování plynulého provozu automatizovaných výrobních procesů v jednosměnném i třísměnném provoze.

Co od Vás očekáváme:

  • SOU nebo SŠ v oboru elektro
  • znalost vyhlášky 50

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání v prosperující české společnosti
  • Teplé obědy v závodní restauraci od 23 kč
  • Měsíční a roční odměny z hodpodářského výsledku společnosti
  • Roční příspěvek na kulturu, sport, zdraví a relaxaci podle vlastního výběru
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodné telefonní tarify pro zaměstnance a jejich rodiny
  • Příspěvek k prnzijnímu pojištění
  • Firemní akce
  • Příspěvek na lázně a další benefity.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Lékařská péče Lékařská péče
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

  • Holešov
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 32 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 26. března
  • Hranice, Přerov
  • Advantage Consulting, s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
včerejší
  • Štětí
  • Michaela Stuchlá
Zveřejněno: 17. září
  • Štětí
Zveřejněno: 23. srpna
  • Jilemnice
  • Lucie Císařová
  • 60 000 – 75 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března
  • Vestec, Praha-západ
  • Gabriela Slípková
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Cvrčovice, Brno-venkov
  • Michaela Szajerová
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Parkoviště
Zveřejněno: 5. prosince
  • Český Krumlov
  • Alena Kratochvílová
    Benefity:
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Vizovice
  • Mgr. KATEŘINA SKŘIVÁNKOVÁ
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Závodní stravování
  • Praha
  • Kristýna Jankovská
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 21. listopadu

ManpowerGroup s.r.o., Hanácká potravinářská společnost s.r.o., Střední škola elektrotechnická, Lipník nad Bečvou, Tyršova 781, M E T E C H  s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., ELPREMO, spol. s r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ZÁLESÍ a.s., Technodat Engineering, s.r.o., KBH CZ s.r.o., TSS Maintenance s.r.o., ELVAC a.s., MGM a.s., ELPREMONT elektromontáže s.r.o., SELP Servis, s.r.o., TOS Olomouc, s.r.o., ALW INDUSTRY, s.r.o., TD metal s.r.o., DT Mostárna, a.s., GM Plast, s.r.o., REMO CZ Tlumačov, s.r.o., JADRNÍČEK, spol. s r.o., WISTA s.r.o., Sun Technik Plus s.r.o., SOLARHUNTER s.r.o., TIGEMMA, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obchodník / Obchodnice, Údržbář / Údržbářka, Projektant / Projektantka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Obsluha strojů, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Obchodní zástupce / zástupkyně, Výzkum a vývoj, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička

Přerov, Prosenice, Dolní Újezd, okres Přerov, Lipník nad Bečvou, Věrovany, Holešov, Kroměříž, Milenov, Bystrovany, Olomouc, Hranice, okres Přerov, Prostějov, Otrokovice, Zlín, Hulín, Velká Bystřice, Bělotín

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Práce ve státní svátek otevírá řadu otázek, na které vám odpovíme. Dozvíte se, zda je práce ve svátek přesčas, jak je to s příplatky a náhradním volnem, zda je možné nařízení práce ve svátek. Jak zákoník práce definuje státní svátek, respektive práci ve státní svátek.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

AJ akce auto benefit benefity Bor elektro firma IT Lom náplň práce odměny Olomouc práce pro zaměstnance Přerov SOU společnost společnosti sport tarif tarify telefon zaměstnanců znalost automat bar náplň obor PR proces procesů region rok