Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby Písek 25 000 Kč

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

- obsluha výrobních strojů dle pracovních instrukcí,

- manipulace a ukládání vyrobených dílů a komponentů,

- kontrola kvality hotových výrobků,

- udržování strojů, zařízení a pracoviště v čistotě,

- neustálé dodržování stanovených norem BOZP.

Profil kandidáta:

- schopnost pracovat jako člen týmu,

- manuální zručnost a fyzická zdatnost (práce vhodná spíše pro muže),

- schopnost posuzovat výrobní a kvalitativní parametry,

- výhodou praxe v automobilovém průmyslu, slévárenství, práce s kovem.

Nabízíme:

- nástupní mzdu 23 100 Kč,

- příplatky za směnnost,

- odměny (měsíční a půlroční),

- 5 týdnů dovolené,

- příspěvek na dojíždění,

- odpočinkové zóny,

- možnost využití posilovny zdarma.

Klikněte na odpovědět, zavoláme vám.

Skladník - pilař

Nutně vás hledají
  • Týn nad Vltavou
  • R.S.P. s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 19. dubna
  • Lipník nad Bečvou
  • Comfort Job Agency s.r.o. "v likvidaci"
  • 23 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Havířov
  • Správa sportovních a rekreačních…
  • 24 000 – 31 000 Kč
Zveřejněno: 11. července
  • Chodová Planá
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 4. srpna
  • Zlín
  • MOBA Security s.r.o.
  • 15 200 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 12. července

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Trainee program – první práce pro absolventy

auto automobil BOZP dění dodržování EU IT kandidát kvalita kvality mobil možnost náplň práce odměny operátor OZP Písek plat pozice práce pracoviště pracovní praxe příplatky příspěvek řízení vhodná zdarma Zruč člen dar díl dovolené kontrola kov měsíční náplň obsluha operátor výroby PR práce s kovem profi průmysl roční schopnost stroj tým výrobní výroby