Řidič C+E z Kladna (obden doma, volný víkend)

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kladno
Firma VCHD Cargo a.s.
Min. vzdělání Základní
Mzda 38.500 Kč
Kontakt Michal Čečetka, zobrazit tel. číslo

VCHD Cargo je česká rodinná společnost založená roku 1997, která má v současnosti přes 160 vlastních vozidel a neustále roste.

Popis pozice:

  • Hledáme řidiče na pravidelnou linku z Kladna do okolí Hamburku.
  • Na této pravidelné lince se vozí výměnné nástavby – dva kontejnery (jeden na tahači a druhý na přívěsu). Řidič přichází k připravené, naložené a zaplombované nástavbě se sběrným zbožím – tu podjíždí, nabírá a převáží na místo určení – bez čekání! Je tedy opravdu řidičem.
  • Řidič se pravidelně vrací domů. (V Kladně mají pauzu 17 hodin.)
  • Ubytování na bytě zajištěném firmou
  • Řidič vyjíždí z Kladna na pěkný byt v okolí Hamburku, kde udělá pauzu a vrací se zpět na Kladno. Pravidelná práce – volné víkendy, obden doma.
  • Tato pravidelná práce začíná 10.4., ale řidiče potřebujeme vyškolit

Požadujeme:

  • Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E
  • ADR NENÍ potřeba, ale v rámci firmy výhodou
  • Schopnost a ochotu pracovat
  • Časovou flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní české společnosti založené již roku 1997
  • Pomáháme řešit Vaše problémy 24 denně 7 dní v týdnu naším dispečinkem
  • Vánoční odměny, zálohy a příspěvky na léto, navýšení mzdy
  • Striktní dodržování n. 561/2006
  • Technické zázemí vlastního servisu pro kamiony
  • Moderní vozový park MAN, DAF, VOLVO, SCANIA převážně Euro 6 s průměrným stářím vozidel 2,5 roku.
  • Pravidelné linky po celé Evropě
  • Profesní školení i nad rámec zákonných povinností
  • Mobilní telefon s výhodnými datovými tarify i pro soukromé účely a dodatečné sim karty pro rodinné příslušníky
  • ​Neomezené volání po ČR a EU internet 20 GB za přibližné 400 Kč měsíčně bez DPH
  • Zajištění dopravy do zaměstnání (také ve formě příspěvků)
  • Firemní oblečení
  • Občerstvení ve firmě
  • benefity po prvním roce zaměstnání

Nadstandardní mzdové ohodnocení:

  • 3 500,– čistého za ekonomickou jízdu
  • 100 % Diety + 5 % kapesného
  • Celkem si naši střídači na této pravidelné lince vydělají 38,5 tisíce čistého
  • 15 tísíc čistého za každého u nás zaměstnaného kolegu

Máte zájem o tuto nabídku?