Volné místo ve firmě Jobs Contact Personal, s.r.o.

Manažer zakázek pro absolventy (až 45.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Hranice, okres Přerov
Firma Jobs Contact Personal, s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace, Technický manažer / manažerka telekomunikací
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Anglický jazyk (Velmi pokročilý C1), Německý jazyk (Velmi pokročilý C1)
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Jsme personální agentura Jobs Contact a denně nabízíme desítky nových pracovních nabídek.

Máš chuť využít svých čerstvě nabitých dovedností ze školy v nové profesi? Tak právě tebe hledáme! Do přátelského kolektivu poptáváme šikovného kolegu, který bude mít na starost řízení zakázek. Čeká na tebe řada benefitů mezi které patří i pružná pracovní doba! Tak neváhej a zašli nám tvůj životopis.

Náplň práce:

*řízení zakázek (nákup materiálu, hlídání termínu, komunikace se zákazníky...)
*vedení týmu (delegování úkolů, motivace, podpora)
*spolupráce při tvorbě výrobní dokumentace
*komunikace v AJ/NJ jazyce

Co od Vás očekáváme:

*min. SŠ technického zaměření
*znalost čtení elektro dokumentace
*práce s ERP systémem výhodou
*AJ/NJ na komunikativní úrovní

Co Vám můžeme nabídnout:

*25 dní dovolené
*příspěvek na dopravu
*výhodné firemní mobilní tarify
*pružná pracovní doba

Elektromechanik

Nutně vás hledají
  • Milenov
  • Achenbach Systems s.r.o.
  • 32 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. dubna
  • Kopřivnice
  • Trenkwalder a.s.
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Olomouc
  • KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Zlín
  • Technodat Engineering, s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělávání
včerejší
  • Zlín
  • SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
  • 38 000 – 48 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Služební auto
  • Kafetérie
Zveřejněno: 24. dubna
  • Frýdek-Místek
  • MOTORGAS s.r.o.
  • 44 000 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 25. dubna
  • Sazovice
  • MG servis s.r.o.
  • 27 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. září

Achenbach Systems s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Trenkwalder a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Volvo Group Czech Republic, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., KLIMAHET DISTRIBUTION s.r.o., Technodat Engineering, s.r.o., ELMO a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Caravan Centre Moravia, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Elektroservis Paskov s.r.o., MOTORGAS s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Kimberly-Clark, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Specialista / specialistka IT, Dělník / Dělnice, Údržbář / Údržbářka, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektroprojektant / Elektroprojektantka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obsluha strojů, Revizní technik / technička, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Zkušební technik / technička, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektronik / Elektronička

Milenov, Hranice, okres Přerov, Valašské Meziříčí, Nový Jičín, Přerov, Hlubočky, Kopřivnice, Bílovec, Mošnov, Slušovice, Olomouc, Zlín, Kroměříž, Otrokovice, Opava, Paskov, Prostějov, Frýdek-Místek, Litovel

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

absolvent AJ benefit den doba dokumentace elektro hledám hlídání IT komunikace manažer měření mobil mobilní tarif mobilní tarify motivace náplň práce nové podpora práce pracovní pracovní doba pružná pracovní doba příspěvek řízení spolupráce tarif tarify vedení výrobní dokumentace znalost životopis dokument dovednost dovolené firemní kolektiv kov materiál mobilní náplň PR pružná přátelské systém školy technické termín tým úkol vedení týmu výrobní zákazník