Práce: Fajn práce v Praze až 32.800 Kč/měs. + super benefity #Ud4EE

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Chcete svou prací přispívat k záchraně lidských životů? Myslíte si, že taková práce má smysl a stojí za to se o ni ucházet? Věříte zároveň, že za odpovědnou práci by měla náležet nadstandardní odměna? Pokud jste odpověděli na otázky, ANO, máme pro Vás zajímavou nabídku.
  • Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící ve farmacii, hledáme zaměstnance do výroby léčiv.

Co bude Vaším úkolem?

  • obsluha balící nebo výrobní linky,
  • doplňování surovin a materiálu,
  • evidence a kontrola hotových výrobků.

Nabízíme:

  • Celkovou mzdu až 29 000 Kč v třísměnném a až 32800 Kč v nepřetržitém provozu
  • Příspěvek na ubytování 6 000 Kč po dobu 6 měsíců (pro mimopražské uchazeče)
  • Nadstandardní příplatky za směnnost
  • Roční bonusové ohodnocení
  • Po zkušební době Flex program až 10 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • Až 5 dní sick days
  • Teplé obědy pouze za 30 – 40 Kč (výběr z 5 druhů jídel denně)
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance až 30 000kč
  • Péči Tutora po celou dobu zaškolování
  • Možnost dalšího kariérního postupu a souvisejícího nárůstu mzdy

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (8 hodinové / 12 hodinové směny)
  • Schopnost učit se novým věcem a dodržovat výrobní postupy
  • Manuální zručnost
  • Aktivní přístup k práci

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

26.000 – 28.000 Kč

Kontaktní osoba

Konzultantka pobočky Kačerov

Telefon

775 587 007

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist