Práce: Fajn práce v pohodovém kolektivu - super benefity #6y4H5

lokalita: Poděbrady zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Hledáte pohodovou práci i bez praxe? Nebo máte praxi a chtěli byste rychlý postup?
  • Pro stabilní a silnou společnost, výrobce různých druhů těsnění, hledáme šikovné muže i ženy na pozici operátora výroby. Možnost rychlého postupu na pozici kontrolora kvality a další pozice.

  • obsluha strojů a zařízení
  • manipulace s materiálem / výrobky
  • vizuální kontrola výrobků

Místo výkonu práce: Sadská (výborná dopravní dostupnost).
Nástup je možný ihned.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • přátelský kolektiv, rodinná atmosféra!
  • zajímavé mzdové ohodnocení a nadstandardní příplatky
  • dotované závodní stravování
  • stravenky na nočních směnách
  • dovolená 5 týdnů
  • pravidelný výplatní termín

Požadujeme:

  • pracovitost
  • spolehlivost a manuální zručnost
  • věk min. 18 let

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Poděbrady

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 24.000 Kč

Toplist