Volné místo ve firmě OMEXOM GA Energo s.r.o.

Manažer/ka obchodu pro zahraničí - ŠANCE I PRO ABSOLVENTY VŠ

Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma OMEXOM GA Energo s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 60.000 Kč

O nás

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Společnost OMEXOM GA Energo s.r.o. je významným lídrem v oblasti elektromontáží pro výrobce a distributory elektrické energie.

Specializujeme se především na opravy a výstavbu elektrického vedení všech napěťových hladin (nn, vn, vvn) a výstavbu, rekonstrukce a modernizace rozvoden a transformoven.

Náplň práce:

  • Láká tě vyrazit do zahraničí na zkušenou a stát se schopným manažerem?
  • Máš vystudované elektro případně jiný technický obor?
  • Máš angličtinu a němčinu na slušné úrovni?

Aktuálně hledáme k našemu kolegovi šikovného parťáka, klidně absolventa, který mu bude podporou při řízení realizace staveb především rozvoden a transformoven, a to od okamžiku uzavření smlouvy až do jejího předání zákazníkovi.

Při své práci budeš pravidelně vyjíždět na služební cesty do zahraničí.

CO TĚ U NÁS ČEKÁ?

Nejdříve strávíš půl roku "v montérkách" na stavbě s našimi zkušenými montéry, abys získal potřebné zkušenosti z praxe.

Další půlrok strávíš "stínováním" zkušeného kolegy, abys dostal pod kůži vše, co se řeší při obchodních jednáních a poté budeš samostatně:

  • reprezentovat naši společnost v zahraničí a udržovat vztahy se zákazníky,
  • vyhledávat nové obchodní příležitosti a zpracovávat analýzy trhu,
  • vytvářet cenové nabídky a kalkulace (ve spolupráci s realizačním oddělením),
  • řídit proces realizace zahraničních projektů, aktuálně především v Belgii, Holandsku a Německu,
  • vyjasňovat a argumentovat řešení technických záležitostí stavby se zákazníkem
  • a s tím vším samozřejmě souvisí také potřebná administrativa vyhodnocení zrealizované zakázky.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (umět číst výkresy) – elektrotechnické vzdělání výhodou.
  • Uživatelská znalost PC (MS Office).
  • ŘP skup. B - aktivní řidič podmínkou!
  • Dobrá znalost anglického a německého jazyka.
  • Být komunikativní, samostatný a ochotný cestovat.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Stabilní zaměstnání ve firmě, která se stále rozvíjí.
  • Nástupní mzdu dle vzdělání a praxe, min. od 35.000 Kč.
  • Čtvrtletní odměny a mimořádné odměny za dobře zrealizované zakázky.
  • Zahraniční cestovné (cca 15 tis. Kč čistého/měs.), při práci v ČR stravenkový paušál.
  • Flexibilní pracovní dobu a 25 dní dovolené.
  • Služební telefonnotebook a automobil pro soukromé účely.
  • Další zajímavé benefity (firemní bezúročná půjčkazapůjčení majetku firmy k soukromému využití, možnost investovat do firemních akcií, po roce příspěvek na penzijní/životní pojištění ve výši 2 tis. Kč/měs. a jiné).
  • Firemní akce (vánoční večírek, teambuilding a další sportovní a kulturní akce).

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát