Validation Technician (šance i pro studenty VŠ/ elektrotechnika)

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Jaroslava Pataši, zobrazit tel. číslo

Chcete se stát součástí úspěšné společnosti, která se zabývá výzkumem a vývojem v automobilovém průmyslu?

Aktuálně hledáme posilu na pozici Validation Technican.

Jde o práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou do 31.8.2021, s možností prodloužení.

Pozice je vhodná i pro studenty, kteří mají šanci získat zajímavé zkušenosti z automotive.

Popis pozice:

  • příprava a provádění validačních testů dle rozvrhu
  • analýza dat z testování
  • generování reportů z testování
  • správa datových úložišť pro data z testování
  • sběr dat pomocí měřících a testovacích nástrojů

Profil kandidáta:

  • středoškolské vzdělání technického směru, elektrotechnika
  • vyhláška 50 § 6 podmínkou
  • pokročilá znalost MS Office: Excel, Word
  • schopnost dokumentovat výsledky
  • výhodou jsou zkušenosti s Automotive systémovými sběrnicemi (CAN, LIN) a nástroji pro sledování a zaznamenávání, např. CANoe
  • anglický jazyk na základní úrovni (schopnost číst technickou dokumentaci)

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
  • zajímavou pracovní náplň a přátelský kolektiv
  • možnost získat cenné zkušenost v odvětví automotive
  • důkladné zaškolení
  • příspěvek na stravování

Máte zájem o tuto nabídku?