Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

Kontrolor Kvality M/Ž (27-31.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Olomouc
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.000 – 31.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenost s kontrolou kvality ve výrobě? Práce s měřidly Vám nedělá problém? 3x ANO? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: KONTROLOR KVALITY M/Ž (27-31.000 KČ)

Náplň práce:

* Průběžná kontrola a měření kvality výroby
* Práce s dokumentací kvality
* Navrhování nápravných opatření
* Spolupráce s odděleními
* Reporty

Co od Vás očekáváme:

* Min. SŠ vzdělání ideálně technického oboru
* Předešlá zkušenost s měřidly
* Zkušenost na obdobné pozici = výhodou
* Znalost MS Office
* Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost

Co Vám můžeme nabídnout:

* 25 dní dovolené
* Kariérní růst
* Práce na 1 směnu
* Stravenkový paušál
* Pestré odměny
* Bonusy
* Práce je vhodná pro muže i ženy

* Místo výkonu: Olomouc

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Firemní akce Firemní akce
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas Příspěvek na volný čas

  • Olomouc
  • TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Služební auto
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dog-friendly office
Zveřejněno: 21. března
  • Hněvotín
  • DDOR spol. s r.o.
  • 30 000 – 34 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Borovnice, Benešov
  • Česká truhlářská společnost s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 13. března
  • Chotýšany
  • Nové domky 2020 s.r.o.
  • 17 900 – 20 000 Kč
  • Bystřice, Benešov
  • EURO SAM CZ s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Krupka
  • Mateřská škola Sluníčko Krupka,…
  • 31 290 – 36 130 Kč
  • Kostomlaty pod Milešovkou
  • Výchovný ústav, dětský domov se školou,…
  • 42 000 – 46 500 Kč

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Markmont, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Flowserve Czech Republic, s. r. o., AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Pardubice, TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o., DDOR spol. s r.o., MedicProgress, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Konstruktér / Konstruktérka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Rozpočtář / Rozpočtářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Frézař / Frézařka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička telekomunikací, Technolog / technoložka telekomunikací, Kontrolor / kontrolorka kvality, Potravinářský dělník / dělnice, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu

Olomouc, Hněvotín

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Hmotná odpovědnost zaměstnance je citlivým tématem. Existují dvě odpovědnosti zaměstnance, schodek a ztráta svěřených věcí. Na oba případy se podíváme a ke každému připojíme vzor dohody, která by měla být podepsána, aby bylo možné schodek nebo ztrátu po vás vymáhat. Pouze ústní dohoda je nedostačující.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Potřebujete v práci ukončit svůj pracovní poměr? Máte několik možností, které vám představíme, a připravili jsme pro vás i vzor výpovědi pracovní smlouvy. Pojďme se společně podívat na to, jak vypadá vzor výpovědi ze strany zaměstnance a co byste měli zvážit, než vyplníte námi připravený vzor výpovědi z práce.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

bonus bonusy Bor den IT kariérní růst kontrolor kvality Lom měření místo Most náplň práce odměny Office Olomouc paušál práce růst samostatnost společnost spolupráce stabilní stravenkový paušál vhodná výkon vzdělání zaměstnání znalost životopis dokument dovolené kariérní kontrola kov náplň obor oddělení PR problém report technické tým výroby zkušenost