Hledáme lidem práci Manpower

Voňavá práce operátora výroby do kmene firmy

Lokalita Frýdek-Místek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 27.000 – 30.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte práci, která vám bude vonět? Začněte pracovat pro našeho klienta, který se zabývá výrobou medových dortů.

Hledáme pracovníky na dvě oddělení – operátor balení, operátor krému.

Nástupem je ihned do kmene!

Jedná se o sladkou a voňavou práci pouze u nás!

Popis pozice:

  • Na pozici operátora balení, budete obsluhovat automatické linky v části balení pomocí dotykových panelů, vkládat obalový materiálů – krabice/ folie, dělat kontrolu kvality a obsluhu dalších strojů na míchaní těsta.
  • Na pozici operátor krému, váš čeká obsluha strojů a zařízení pro výrobu krému, kontrola kvality a měření parametrů surovin a polotovarů.
  • Jedná se opravdu o klidnou, čistou a voňavou práci!

Profil kandidáta:

  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • SŠ s vyučením
  • Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství
  • Praxe ve výrobě alespoň 2 roky
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • Zodpovědnost a spolehlivost v docházce

Nabízíme:

  • Mzda 27.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce
  • Docházkový bonus 500 Kč (za celý odpracovaný měsíc)
  • Výkonnostní bonus
  • Nástup přímo do kmene
  • Stravenky v hodnotě 180kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta (po zkušební době)
  • Penzijní příspěvek (po odpracovaném roce)
  • Smlouva na HPP
  • Práce v moderní výrobě

V případě zájmu nás neváhajte kontaktovat přes odpovědní tlačítko níže.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

Čalouník/Čalounice

Nutně vás hledají
  • Nový Jičín
  • JANYŠKOVÁ s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
včerejší
  • Frýdek-Místek
  • Trenkwalder a.s.
  • 25 500 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na volný čas
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
dnešní
  • Neratovice
  • Cylindro s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
  • Vhodné pro rodiče
Zveřejněno: 10. dubna
  • Borovnice, Benešov
  • Česká truhlářská společnost s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 13. března

JANYŠKOVÁ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Comac jobs s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Beskydské uzeniny, a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Trenkwalder a.s., Etimos Human s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Technické služby Havířov a.s., Česká pošta, s.p., Lead - Project Advices s.r.o., PLAKOR CZECH s.r.o., KLIM cars s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Operátor / operátorka poštovního provozu, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Čalouník / Čalounice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně oděvů, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Svářeč / Svářečka, Autočalouník / Autočalounice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Kontrolor / kontrolorka kvality, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka kvality

Nový Jičín, Pržno, okres Frýdek-Místek, Ostrava, Frýdek-Místek, Nošovice, Fryčovice, Frýdlant nad Ostravicí, Raškovice, Havířov, Hnojník, Mošnov, Příbor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ auto bonus den hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality měření měsíc místa mzda odpovědnost operátor plat postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovník praxe příplatky příspěvek řízení smlouva SOU společnost společnosti sport stravenky uchazeč výkon vyšší zákoník zdravotní znalost automat dovolené firmy karta kontakt kontrola kov linky materiál obsluha oddělení odpovědní PC penzijní pomoc potravinář potravinářství PR profi případ přístup rok stroj uživatel volná pracovní místa výkonnost výroby vyučení zkušební