Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

ODBORNÍK NA TESTOVÁNÍ DPS (31.000 – 33.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 31.000 – 33.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chcete pracovat pro mezinárodní korporaci? Máte elektrotechnické vzdělání? Rádi tvoříte manuály a technickou dokumentaci?

Pošlete nám Váš životopis a staňte se součástí našeho týmu na pozici:

ODBORNÍK NA TESTOVÁNÍ DPS (31.000 – 33.000 Kč)

Náplň práce:

  • Vytváření manuálů, technické dokumentace a specifikací
  • Objednávání a oživování testrů DPS
  • Spolupráce se zahraničními dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Zpětná vazba a úprava specifikací
  • Výstavba nových linek

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • Odbornou způsobilost 50 par 5 a více
  • Schopnost navrhovat DPS
  • Znalost mikroprocesorové techniky a měření elektrických veličin
  • Analytické myšlení a zručnost
  • Schopnost komunikovat v AJ, jak písemnou, tak ústní formou
  • ŘP. B

Nabízíme:

  • Odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní start pracovní doby
  • Široký výběr jídel v naší kantýně za více než příznivé ceny
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Online systém Vámi volitelných benefitů
  • Proplacené přesčasy nebo možnost vybrat si náhradní volno
  • Možnost práce s nejmodernějšími technologiemi
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce Pardubický kraj

  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
včerejší
  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 18. dubna
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. dubna
  • Mělník
  • TINA Mělník,s.r.o.
  • od 25 000 Kč
Zveřejněno: 8. ledna
  • Zlín
  • Kovárna VIVA a.s.
  • 21 360 – 30 300 Kč
  • Ostrava
  • Pracanti s.r.o.
  • 16 000 – 20 500 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Brno
  • GEEN Holding a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 5. února

Libor Toman, ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, AC Jobs, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., COREX Pardubice s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o., ABI Special s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Pardubice, Kostěnice, Chrudim

Rekvalifikační kurzy v kostce

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

AJ benefit Bor dokumentace elektro flexibilní HR IT kraj měření mezinárodní místo možnost náplň práce online pec penzijní připojištění pojištění práce pracovní přesčas přesčasy připojištění příspěvek reklama SOU specifika spolupráce technik technologie Týn úprava vhodná volno výkon vzdělání znalost Zruč životopis doby dokument dovolené elektrický kov místo výkonu práce myšlení náplň národní odbor penzijní placené PR pracovní doby proces rok schopnost součást stav systém technické techniky technolog test tým výběr zahraniční způsobilost