Montér vzduchotechniky - Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 17. 6. 2020)
Lokalita Rakousko
Firma A-JOBS GmbH
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 1.850 – 2.200 €
Kontakt Ondřej Severin, zobrazit tel. číslo

Do Horního a Dolního Rakouska a okolí hledáme montéry vzduchotechniky. Hledáme týmy, nebo i jednotlivce.

Náplň práce:

  • montáže, opravy a revize vzduchotechniky
  • čtení a použití technických podkladů
  • montáž a demontáž vzduchotechnického potrubí
  • montáž, demontáž, opravy a zkoušení ventilátorů

Požadujeme:

  • pracovní zkušenosti v oboru
  • vyučení v oboru zámečník nebo v příbuzném oboru výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B a vlastní automobil
  • znalost německého jazyka na alespoň základní komunikativní úrovni pro dorozumění na pracovišti
  • zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • velké diety
  • příplatek na ubytování
  • rakouskou pracovní smlouvu
  • 13. a 14. plat
  • práci na dojíždění, příp. pomoc s nalezením ubytování
  • možnost přestoupení pod firmu

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis v německém jazyce s fotografií prostřednictvím odpovědi na tento inzerát.

Máte zájem o tuto nabídku?